Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos CN_PL 2.3.0 by Kaudii

Recommended Posts

na tym serwerze co plik jest wrzucony, pokazuje ze pobranie zakonczone 100%. Ale wchodzac do folderu gdzie ten plik jest pobrany na kompie, juz jest blad pobierania. 

to ja już nic nie poradzę, że ci pobiera niewłaściwie, sprawdzałem przed chwilą i jest ok, pobiera i zapisuje u mnie we właściwym folderze i instalator się uruchamia, z tym problemem musisz sobie sam poradzić, niestety nikt problemów z kompem za ciebie nie rozwiąże

• Like 1

Czy istnieje jakakolwiek inna możliwość zainstalowania samego update.zip czy musi to być przez exeka by Kaudii ? Czy jest możliwość pobrania samego update.zip ?

Edited by wuteka

trwają prace nad przywróceniem sprawności serwera, po tym będzie można instalować ponownie, update.zip nie jest i nie będzie udostępniane

Witam, zakupiłem Stratos 2 chciałem go nauczyć ojczystego języka. Jak czytam wyżej jest błąd serwera, także cierpliwie czekam. Moje pytanie jest następujące który plik powinienem ściągnąć już po naprawie serwera pozdrawiam

witam'

od dłuższego czasu podczas proby ladowania widze komunikat rozpoznawanie zegarka i nic się nie dzieje... co dalej? probowalem dwa razy ciagle staje na samym początku instalacji 

Posted (edited)

Witajcie,

a ja mam problem z instalacją romu. Mianowicie na etapie "instalacja roota"  wyskakuje komunikat "ROM everestUS-2.3.4.0 PL 2.0.1 jest już z rootem" , następuje reboot a instalator kopiuje pliki nie wiem gdzie. Zegarek się uruchamia na nowo ale nic się nie zainstalowało. Proszę o pomoc.

OK, udało się. Musiałem zainstalować wersje stock dopiero wersja od kaudii się wgrała.

Edited by kilam76

Instalacja powinna tak przebiegać:

Po wgraniu plików zegarek uruchomi instalację (pasek postępu na ekranie zegarka) na ekranie kompa to co przy czasie 3:17 filmiku.

Rozparowałem zegarek przed instalacją. Potem zainstalowałem rom. Po instalacji wszystko śmiga ale jak sparować z telefonem? Nie wyświetla mi się kod QR.