Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos CN_PL 2.3.0 by Kaudii

Recommended Posts

Wgrałem tą wersje, robi wrażenie! Dzięki wielkie. Mam jednak takie małe pytanie, czy jest jakiś sposób żeby dodać dyscyplinę będącą w miarę możliwości kompatybilną z treningiem siłowym np na siłowni?

Dzień dobry, wielkie dzięki za polski soft, instalacja przebiegła bez problemu. Mam jednak dwa problemy po instalacji - których nie było wcześniej.

Pierwszym problemem jest połączenie przychodzące, na zegarku pojawia się "UNKNOWN" , ale już w powiadomieniach Stratosa pełna nazwa kontaktu z telefonu. Szukałem  już w ustawieniach na zgody i powiadomienia jednak nie potrafię rozwiązać tego problemu.

Drugi problem to taki że aplikacja nie pobiera danych z zegarka (kroków, snu, itp.). Dodam iż, miałem wgraną polską wersję apki, jednak nie potrafiłem się zalogować przez profil "google" dlatego wrzuciłem ponownie Amazfit Watch.

Dziękuje za wszelką pomoc.

Cześć :)

@Kaudii , mam takie banalne pytanie - wgrałem Twój ROM do modelu A1619 (AmazFit 2 Stratos).

Niby wszystko działa OK, ale po pierwszym użyciu aplikacji na tel. ograniczona została możliwość używania widgetów jedynie do 2 - czy wynika to z ograniczeń ROMu, czy aplikacji?

Pozdrawiam i wielkie dzięki za wykonaną pracę

Tomek

Edited by Kaudii
poprawa nicku na nieobraźliwy

wynika to z ograniczeń wprowadzonych w Systemie przez producenta, nic z tym nie zrobisz, na Romie bazującym na US jest po staremu

• Thanks 1

W dniu 15.01.2019 o 10:21, Kaudii napisał:

wynika to z ograniczeń wprowadzonych w Systemie przez producenta, nic z tym nie zrobisz, na Romie bazującym na US jest po staremu

Jesteś tego pewny? Bo ja jak zmieniłem aplikację na telefonie to miałem takie ograniczenie, ale jak wróciłem do wersji Amazfir 2.6.2 z tym samym ROMem, to mogłem znowu dodawać wszystkie widgety...ale nie sprawdzałem wszystkich ROMów, tak więc nie wiem czy mój przypadek dotyczy tylko wersji ROM 2.0.43.0 (2.3.0 by Kaudii)

Pewien nie jestem, być może w aplikacji jest rozpoznawanie wersji tłumu i jak wykryje CN to tak ustawia, ale przyjrzę się temu

W dniu 14.01.2019 o 20:16, michal01 napisał:

Jaka masz wersję aplikacji Amazfit? Sprawdź wersję 2.6.8.

Mam wersję 2.6.7-play, gdzie znajdę wersję o której piszesz?

edit:

zainstalowałem apke 2.6.10, problem z wyświetlaniem kontaktów na zegarku rozwiązany, 

pozostaje jeszcze problem synchronizacji apki na ekranie startowym tj.: Kroki, sen, puls. 

Dziwne jest to że aktywności sportowe typu chód, bieg, pływanie w zakładce "sport" są aktualizowane na bieżąco.

Screenshot_20190116-181706_Amazfit Watch.jpg

Edited by joniechciol
dodałem screena

Witam, ROM świetna robota. Pytanie czy ktoś z Was ma podobny problem że aplikacja Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL nie pobiera danych z zegarka kroków, snu ?

strasznie zagadkowo piszesz, nie mam pojęcia o co chodzi co ci nie pobiera skoro piszesz, że pobrało,