Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

[ROM] Stratos CN_PL 2.3.0 by Kaudii

Recommended Posts

dziękuję serdecznie za tytaniczną pracę.  aj tam skusiłem się instalacja przebiegła gładziutko i bezproblemowo jeszcze raz dzięki.  pierwszy acz mało znaczący zonk to sześć ostatnich tarcz zegarka ma opisy w robaczkach a nie po anglijsku :). Widać to wyraźnie w aplikacji na telefonie.

Edited by norek01

3 godziny temu, KrystianV50 napisał:

Witam,

A czy są jakieś różnice w stosunku do wersji Stratos_CN_PL_2.2.1_by_Kaudii ?

Bo z opisu to nie wynika, a nie wiem czym różni się wersja 2.0.43.0 CN od 2.0.41.0 CN? Czy w ogóle warto zmieniać ten ROM?

Użyj google lub poszukaj na xda, mi to zajęło 2 minuty.

I pomyśl za nim po raz kolejny zadasz takie pytanie..... czy ktoś wydaje kolejne wersje rom-u jeśli niczym one od siebie się nie różnią?

13 godzin temu, Axon napisał:

Użyj google lub poszukaj na xda, mi to zajęło 2 minuty.

I pomyśl za nim po raz kolejny zadasz takie pytanie..... czy ktoś wydaje kolejne wersje rom-u jeśli niczym one od siebie się nie różnią?

No cóż... myślałem, że forum jest od tego, żeby uzyskać konkretne odpowiedzi na pytania, a nie odpowiedzi typu... poszukaj na innym forum lub w google... a na tym forum (w opisie tego posta) nie znalazłem odpowiedzi, jakie są zmiany.... niestety obecnie przebywam w kraju producenta tego urządzenia... i dostęp do dr. googla jest zablokowany, żeby znaleźć odpowiedź w 2 min. Co do zmian, domyślam się, że jakieś są.... tylko jakie i czy jest sens je wprowadzać? (dla danego użytkownika... bo czasami zmiany mogą być na niekorzyść... takie aktualizacje też się zdarzają...nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku), ale dzięki za odpowiedź nic nie wnoszącą do zadanego pytania.

Chociaż przyznam rację.... moje pytanie powinno być zadane: Jakie są różnice? a nie "...czy są jakieś różnice..."

Edited by KrystianV50

Rom mam od 4 dni. Na razie zdarzyła mu się zwiecha i restart a wczoraj padła komunikacja między zegarkiem a apką. Pomógł restart.  Z baterią chyba dużo lepiej niż miałem na poprzednim romie jeszcze od s3v3na. Jeszcze 40% baterii a dział już 4 dni.

Share

• Create New...