Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos CN_PL 2.3.0 by Kaudii

Recommended Posts

A czy dało by się coś zrobić by była możliwość upgradu softu, bez kasowania wszystkich danych? Konfigurowanie, instalowanie aplikacji i tarcz jest ciut uciążliwe.

To wgraj bez rozparowanie, ja tak zawsze robię, ale nie odpowiadam za problemy. Ja umiem sobie jakby co z nimi radzić a Ty robisz to na własną odpowiedzialność,  u mnie problemów nie było i u testerów też nie 

• Like 2

Witam,

A czy są jakieś różnice w stosunku do wersji Stratos_CN_PL_2.2.1_by_Kaudii ?

Bo z opisu to nie wynika, a nie wiem czym różni się wersja 2.0.43.0 CN od 2.0.41.0 CN? Czy w ogóle warto zmieniać ten ROM?

dziękuję serdecznie za tytaniczną pracę.  aj tam skusiłem się instalacja przebiegła gładziutko i bezproblemowo jeszcze raz dzięki.  pierwszy acz mało znaczący zonk to sześć ostatnich tarcz zegarka ma opisy w robaczkach a nie po anglijsku :). Widać to wyraźnie w aplikacji na telefonie.

Edited by norek01

3 godziny temu, KrystianV50 napisał:

Witam,

A czy są jakieś różnice w stosunku do wersji Stratos_CN_PL_2.2.1_by_Kaudii ?

Bo z opisu to nie wynika, a nie wiem czym różni się wersja 2.0.43.0 CN od 2.0.41.0 CN? Czy w ogóle warto zmieniać ten ROM?

Użyj google lub poszukaj na xda, mi to zajęło 2 minuty.

I pomyśl za nim po raz kolejny zadasz takie pytanie..... czy ktoś wydaje kolejne wersje rom-u jeśli niczym one od siebie się nie różnią?

13 godzin temu, Axon napisał:

Użyj google lub poszukaj na xda, mi to zajęło 2 minuty.

I pomyśl za nim po raz kolejny zadasz takie pytanie..... czy ktoś wydaje kolejne wersje rom-u jeśli niczym one od siebie się nie różnią?

No cóż... myślałem, że forum jest od tego, żeby uzyskać konkretne odpowiedzi na pytania, a nie odpowiedzi typu... poszukaj na innym forum lub w google... a na tym forum (w opisie tego posta) nie znalazłem odpowiedzi, jakie są zmiany.... niestety obecnie przebywam w kraju producenta tego urządzenia... i dostęp do dr. googla jest zablokowany, żeby znaleźć odpowiedź w 2 min. Co do zmian, domyślam się, że jakieś są.... tylko jakie i czy jest sens je wprowadzać? (dla danego użytkownika... bo czasami zmiany mogą być na niekorzyść... takie aktualizacje też się zdarzają...nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku), ale dzięki za odpowiedź nic nie wnoszącą do zadanego pytania.

Chociaż przyznam rację.... moje pytanie powinno być zadane: Jakie są różnice? a nie "...czy są jakieś różnice..."

Edited by KrystianV50

@Kaudii czy będzie podobnie jak ostatnio jeszcze wersja International? Po wgraniu 2.1.1 zegarek trzyma mi 1,5 dnia dłużej więc nie wiem czy przesiadanie się na spolszczoną wersję oryginalną będzie miało sens.

Jak wyjdzie nowa wersja International to będzie,  a po za tym to wątek o wersji CN,  więc na przyszłość proszę zadawać pytania w odpowiednim wątku.

A co chcesz przywracać? Ten Rom ma to już w sobie.  Zainstalowałeś go wogóle? 

Siemka,

Wywaliło mi błąd podczas instalacji:

FAILED (remote: ED: The command is not allowed.)

Jakieś pomysły co sie stało?

Bo są zawarte w plikach wfz,  a mi to nie przeszkadza i nie zmieniam tego, ale jak ci to przeszkadza to postaram się to naprawić w następnej wersji

• Thanks 1

Witam,

Mam ROM Version: 2.3.6.1 , posiada wersje jezyka angielskiego czy moge wgrac ten z tematu ?

Pozdrawiam

Edited by wollys
dodanie informacji

Ale jest też Rom z językiem polskim na bazie 2.3.6.1 w osobnym temacie nazywa się Stratos_US_PL_2.1.1_by_Kaudii 

Rom mam od 4 dni. Na razie zdarzyła mu się zwiecha i restart a wczoraj padła komunikacja między zegarkiem a apką. Pomógł restart.  Z baterią chyba dużo lepiej niż miałem na poprzednim romie jeszcze od s3v3na. Jeszcze 40% baterii a dział już 4 dni.