Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

zibi 79

Wgranie Polskiego Menu

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Mam pytanko do Was ekspertów,czy ktoś pomógł by mi wgrać Polskiei menu,nie ukrywam że słaby jestem w takie akcje,a przymierzam się do zakupu Stratosa ..

Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Zibi.

Edited by zibi 79

Dasz rade samemu, oczywiście w razie pytań pomożemy.

Musisz mieć sterowniki ADB aby komputer widział zegarek.

Jako pierwsze trzeb będzie odblokować bootloader, pomoże tu

Jak już to zrobisz, to pobierasz ROM i sam się instaluje, ty tylko musisz podpiąć zegarek pod kompa.

Też się tego bałem, ale w sumie okazało się banalnie proste. Poradniki na forum są bardzo przydatne  napisane tak ,że każdy to zrozumie. Zgodę na odblokowanie bootloadera otrzymałem meilem w kilka minut. Oczywiście motałem się zadawałem głupkowate pytania ale w końcu wszystko się udało. zegarek i apk w telefonie PL :)

Dzięki Panowie, muszę dobrze obejrzeć te opisy jak i co...choć będzie to dla mnie magia:)

Boje się żeby nie ,,uceglić,, zegara:(

Mogę prosić któregoś kolegę o namiary na mesengera chciałbym troszkę podpytać jeszcze przed całymi akcjami, dziękuję z góry..

Pozdrówki

• Like 1

Nie tak łatwo uceglic te zegarki wygrywając Rom, w większości przypadków jest zawsze opcja odratowania go

Piszę tutaj ponieważ nie mogę wysłać wiadomości prywatnej do nikogo. Próbuje zaktualizować zegarek ale otrzymałem wiadomość że mój stratos 2 jest przypisany już do innego użytkownika co mogę z tym zrobić ?

Bo kupiłeś zegarek od handlarza, on zainstalował i sprzedał drożej bo z PL, zaraz sprawdzę co i jak

Na przyszłość zamiast siać zamęt, pisz w wątku do którego kieruje generator kodów.

A tak niepotrzebnie piszesz na FB i a w dodatku na forum piszesz w złym temacie.

• Thanks 1

Kiedy próbowałem wejść w link z generatora kodów jedyne co zobaczyłem to komunikat że strona nie działa lub została przeniesiona pod inny adres. 

• Thanks 2

Witam. potrzebuję pomocy. Szukam roomu dla wersji 2.3.4.3??? jest taka wogóle??? z Góry dziękuję za odpowiedż

nie było takiej, przynajmniej nie kojarzę, daj screena z zegarka gdzie ten nr wersji się pojawia

47 minut temu, Kaudii® napisał:

nie było takiej, przynajmniej nie kojarzę, daj screena z zegarka gdzie ten nr wersji się pojawia

15563073236621873118617677615504.jpg

Posted (edited)

Kaudii pomóż;(

Edited by Kaudii®
nie obrażaj mnie, jak już piszesz czyjś nick to przynajmniej napisz go poprawnie czyli mój nick to Kaudii nie Klaudii

na Startosa każdy rom wejdzie, nie ma znaczenia czy bazuje na Chińskim czy International, wybór masz spory

wersja Softu bazowego nie ma znaczenia, najnowszy soft international to 2.3.9.0 i twój powinien ci już dawno wyłapać aktualizację do niego ale nie kojarzę takiej wersji softu oryginalnego 2.3.4.0 owszem potem było 2.3.5.0 i tak w górę więc nie mam pojęcia skąd takie oznaczenie wersji

10 minut temu, Tkaczu napisał:

Kaudii pomóż;(

Przepraszam jeśli źle napisałem Nick to zmęczenie. I głowienie się czy jest możliwe spolszczenie na mój room version;(

3 minuty temu, Kaudii® napisał:

wersja Softu bazowego nie ma znaczenia, najnowszy soft international to 2.3.9.0 i twój powinien ci już dawno wyłapać aktualizację do niego ale nie kojarzę takiej wersji softu oryginalnego 2.3.4.0 owszem potem było 2.3.5.0 i tak w górę więc nie mam pojęcia skąd takie oznaczenie wersji

Czyli próbować wgrać 2.3.9.0???? Czy przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych????

• Like 1

Teraz, Tkaczu napisał:

Czyli próbować wgrać 2.3.9.0???? Czy przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych????

Ktoś z tego co czytałem tutaj na forum miał taką wersję jak ja. Ale nie wiem czy udało mu się wgrać spolszczenie czy nie. Nic nie napisał 

Zainstaluj najnowszy dostępny i po problemie.

Jak coś nie spasuje Ci, zawsze można wgrać starszą wersje.