Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Viomi S9 uv nie mopuje

MowMiCzaki
 Share

Recommended Posts

Witam

Kupiłem dziś odkurzacz Viomi S9 uv i wszystko wporzadku odkurzacz jeździ skanuje mieszkankę, odkurza ale nie mopuje. Nie działa opcja samego mopowania jak i opcja mopowania z odkurzaniem . Odkurzacz jeździ niby mopuje ale nie podaje wody i jeździ na sucho. Jaki może być tego powód?

Edited by MowMiCzaki

• MowMiCzaki changed the title to Viomi S9 uv nie mopuje

Sprawdź czy jest nowy firmware. I na EU i na China. Zmieniaj wylewkę wody z 1 do 3 i go włączaj. Jak nie to pewnie pojemnik coś nie styka.

Jak testowałem tę wersję to wszystko było ok. Kupujący też nic mi nie pisze że są jakieś błędy w jego pracy.

• 3 weeks later...

Czy udało się komuś rozwiązać problem?

Mam nowy odkurzacz i u mnie też nie pompuje wody do mopa.

Oprogramowanie aktualne, włączałem i wyłączałem odkurzacz, resetowałem, ale nic nie pomaga.

Włączcie odkurzanie z mopowaniem na poziomie 2 wylewki. Po chwili zmieńcie na samo mopowanie i znów powrót na mopowanie z odkurzaniem. Wtedy zmiana wylewki na 1 i znów powrót na 2.

W dniu 3.10.2021 o 14:10, miboy napisał:

Włączcie odkurzanie z mopowaniem na poziomie 2 wylewki. Po chwili zmieńcie na samo mopowanie i znów powrót na mopowanie z odkurzaniem. Wtedy zmiana wylewki na 1 i znów powrót na 2.

Niestety nie pomogło. Zrobiłem zgodnie ze wskazówkami, próbowałem kilka razy ale bez pozytywnego rezultatu. Odkurzacz nie podaje wody do mopa. Słychać chyba pracę pompy, ale woda nie jest pompowana.

• 4 weeks later...
W dniu 9.10.2021 o 08:24, miboy napisał:

kurde, to na reklamacje zapewne

ja mam w domu też takie wymienne czujniki do podawania wody, ale do modelów SE, V2,V2 Pro, V3 ale chyba nie da się ich zamontować w S9/S9 UV

https://pl.aliexpress.com/item/1005001617466882.html

Zadna reklamacja. Problemem jest słaby styk między odkurzaczem a pojemnikiem lub jego brak. Wyczyścić preparatem do styków i po kłopocie. Przynajmniej u mnie pomogło a już miałem psy wieszać bo resetowanie i inne gusła nie pomagały.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...