Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

Recommended Posts

W dniu ‎02‎.‎11‎.‎2018 o 18:28, maciek8432 napisał:

A ja mam inny problem.. Nie otwiera się przeglądarka a w instalatorze taki komunikat.. 
ROM 2.3.6.0 od Kaudii

Bez tytułu.jpg

U mnie wystąpiło to samo na Windowsie 10 w wersji: Microsoft Windows [Version 10.0.18272.1000].

Tak jak u Ciebie nie uruchamia się przeglądarka z opcją akceptacji i kluczem do instalacji. Tylko otrzymujemy komunikat: "The system cannot execute the specified program."

M$ wprowadza jakieś zmiany w systemie które blokują uruchamianie przeglądarki. Tak jak wspominałem używam Windowsa z Insider Preview.

W końcu udało mi się wgrać rom US 2.1.1 - używając Windowsa w wersji 10.0.17134.376, także @maciek8432 może u Ciebie występuje podobny przypadek - sprawdź wersję Windowsa.

Przy okazji @Lector w Twoim UniversalToolsForAmazfit-10.exe przy opcji (8) Podziękowanie autorowi - gdzie się otwiera paypal w przeglądarce na tym Windowsie 1809 występuje identyczny komunikat  "The system cannot execute the specified program."

• Like 1

Bateria dużo gorzej trzyma niż na poprzedniej wersji :/ 12% przez 6h? gps jak i monitorowanie pulsu wyłączone :<

To coś u ciebie "nie pykło" bo u nas było identycznie jak na CN, czyli np teraz 3 dni i 18 godzin - stan akumulatora 48%.  Fakt nie używam trybów sport ale mam mnówstwo telefonów i powiadomień w ciągu dnia.

U mnie trzyma podobnie jak na poprzedniej wersji. Do 3 dni. Teraz ma 2d15h i 40% baterii. Ale może zaryzykuje czy mi wytrzyma jutro do wieczora.

Za to nowa wersja CN liczy więcej kroków. Na "oko" to ze 20%. Ale szaleje z piętrami. Czasem bez niczego potrafi mi zrobić 15 pięter.

Edited by adramel

18 godzin temu, finger napisał:

U mnie wystąpiło to samo na Windowsie 10 w wersji: Microsoft Windows [Version 10.0.18272.1000].

Tak jak u Ciebie nie uruchamia się przeglądarka z opcją akceptacji i kluczem do instalacji. Tylko otrzymujemy komunikat: "The system cannot execute the specified program."

M$ wprowadza jakieś zmiany w systemie które blokują uruchamianie przeglądarki. Tak jak wspominałem używam Windowsa z Insider Preview.

W końcu udało mi się wgrać rom US 2.1.1 - używając Windowsa w wersji 10.0.17134.376, także @maciek8432 może u Ciebie występuje podobny przypadek - sprawdź wersję Windowsa.

Przy okazji @Lector w Twoim UniversalToolsForAmazfit-10.exe przy opcji (8) Podziękowanie autorowi - gdzie się otwiera paypal w przeglądarce na tym Windowsie 1809 występuje identyczny komunikat  "The system cannot execute the specified program."

@finger Dokładnie tak jak mówisz, też mam wersję Windowsa z insider. Muszę to zmienić bo same problemy ;)

Dzięki za info! 

U mnie jest inny problem. Po zainstalowaniu wersji 2.1.1 na zegarku (2x gdyż przy podczas pierwszego przestał nagle wgrywać obraz, ale procedury automatyczne wszystko wyprostowały) nagle aplikacja Amazfit Watch ver. 2.5.4 dev od Klaudii widzi normalnie zegarek, odczytuje stan baterii, pisze że dokonuje synchronizacji i że jest OK, ale... brak jest żadnych danych. kroków, snu, bpm... Kompletnie nic a zegarek normalnie liczy i pokazuje wszystkie dane. Czy ktoś miał już taki problem?

@adramel Obecna na forum najnowsza wersja CN oraz US zlicza kroki niemal identycznie, sprawdzałem na obydwu rom-ach ostatnio mając na ręce mi banda 2 oraz stratosa. Pomiar kroków niemal identyczny z mi bandem. Różnica wynosiła może ok 2%. Co do baterii to 3 dni trochę mało, ale to zależy też jakie macie ustawione tarcze oraz jak korzystacie z zegarka.

5 godzin temu, maciek8432 napisał:

@finger Dokładnie tak jak mówisz, też mam wersję Windowsa z insider. Muszę to zmienić bo same problemy ;)

Dzięki za info! 

@maciek8432 @Lector @Kaudii polecenie w bacie :

START https://xiaomifans.pl/key/?sn=%SERIAL%^&wr=%WR%

kończy się błędem: się kończy komunikatem :

Cytat

The system cannot execute the specified program.

I instalator się zatrzymuje... Panowie poprawcie skrypt. 

Panowie, zainstalujcie normalną wersję windows 10 tak jak ma to zrobione znaczna większość użytkowników i nie będziecie mieli problemu z bootlopami i instalacją. Nie sądzę by chłopakom chciało się instalować windows insider po to by mieć pewność czy aby na pewno na wczesnych wersjach beta systemu instalator działa poprawnie. Jeśli początek pójdzie dobrze to równie dobrze w trakcie system się wywali (w końcu to beta) i masz przycisk do papieru zamiast zegarka.

@Lector teraz wiemy dlaczego 1 czy 2% użytkowników ma problemy przy instalacji.

• Like 1

16 minut temu, Axon napisał:

Panowie, zainstalujcie normalną wersję windows 10 tak jak ma to zrobione znaczna większość użytkowników i nie będziecie mieli problemu z bootlopami i instalacją. Nie sądzę by chłopakom chciało się instalować windows insider po to by mieć pewność czy aby na pewno na wczesnych wersjach beta systemu instalator działa poprawnie. Jeśli początek pójdzie dobrze to równie dobrze w trakcie system się wywali (w końcu to beta) i masz przycisk do papieru zamiast zegarka.

Jest ryzyko jest zabawa ;d

A tak serio to w skrypcie można byłoby wykryć wersje Windowsa i obsłużyć ten wyjątek ( dając użytkownikowi ostrzeżenie - na że na tej wersji nie zadziała - potwierdzone też przez @maciek8432 ) lub użyć innego polecenia do wywołania linku :D No ale co tam i tak będzie że się wymądrzam …. Chłopaki robicie MEGA robotę  @Lector @Kaudii @Axon - szacunek za poświęconą pracę w tym temacie. 

Edited by finger
  • Like 2

"Jest ryzyko jest zabawa" to w końcu nasze motto, tylko nikt z nas nie wpadł na pomysł by testować instalator na innych systemach czy wirtualnych win, ale pewnie przez to że już jesteśmy "wiekowi" 🙂

• Like 1

W dniu 5.11.2018 o 18:03, Axon napisał:

@adramel Obecna na forum najnowsza wersja CN oraz US zlicza kroki niemal identycznie, sprawdzałem na obydwu rom-ach ostatnio mając na ręce mi banda 2 oraz stratosa. Pomiar kroków niemal identyczny z mi bandem. Różnica wynosiła może ok 2%. Co do baterii to 3 dni trochę mało, ale to zależy też jakie macie ustawione tarcze oraz jak korzystacie z zegarka.

Porównywałem kroki i piętra z poprzednią wersją softu Kaudii, opartego pewnie na starszym sofcie od hunami.

Leci teraz 4 doba. Wieczorem było 32% rano 28% (w trybie offline). Teraz już 25% wiec pewnie do 20:00 gdy będę ładować wytrzyma. 
Tarcza moja własne (no, przeróbka na tle innej) z sekundnikiem w wfz. Choć nie zaobserwowałem innego zżycia baterii przy tarczach w apk i wyłączonym w zegarku sekundnikiem.

Edited by adramel

Jeszcze raz ktoś napisze Klaudi do dostanie bana, to brak szacunku albo ignorancja, proszę poprawić wpis.

@adramel Nie spotkałem się jeszcze z tarczą apk która nie powoduje większego zużycia baterii, a wież mi przetestowałem ich bardzo wiele. Tarcze apk cechuje to że zarówno na zablokowanym jak i odblokowanym zegarku jest ta sama rozdzielczość, a to dużo dla baterii.

Każda tarcza analogowa wfz czy apk z sekundnikiem to również większe zużycie bateri - chodzi o częstotliwość odświeżania tarczy na zablokowanym zegarku. Jeśli wszystko jest ok zarówno w telefonie jak i zegarku to bateria przy normalnym użytkowaniu  (powiadomienia, budzik) powinna bez problemu wytrzymywać ok 5 dni. Sam osobiscie przekonałem się że śmietnik w telefonie znacznie drenuje baterię zegarka. Po fr telefonu nagle zegarek zaczął wytrzymywać 2 dni więcej. Duży drenaż powoduje również częste synchronizowanie danych z apką amazfit watch.

Nie zauważyłem spadku rozdzielczości w trybie 8c. Czy wfz czy apk rozdzielczość pozostaje ta sama - 320x300. Zredukowana zostaje tylko paleta kolorów. A że w trybie głównym czcionki i cała reszta ma antyaliasing to krawędzie wyglądają na bardziej gładkie. Moja tarcza używa tylko 8 kolorów i tylko czcionki są wygładzane, przez to różnica między trybem pełnym a 8c jest minimalna.
Jak sprawdzałem na swoim Stratosie to nie było różnicy czy był włączony czy wyłączony sekundnik w zegarku. Przez noc w trybie offline szło między 2-4% baterii.
U mnie synchronizacja odbywa się wyłącznie ręcznie, gdy uruchomię apkę AmazWatch.

No i dziś mój Stratos wytrzymał 4 dni (bez 2 godzin). Było 14% gdy podłączyłem go chwilę temu pod ładowarkę. W czasie ładowanie zawsze robię reset z poziomu AmazMod. Tak na wszelki wypadek.

20181106_193716.jpg

Działa komuś instalacja tarcz poprzez aplikacjeamazfit watch?

dosc specyficzny problem bo jeżeli w telefonie hotspot jest wyłączony to wynajduje wifi ( routera, sąsiadów itp)

ale jeżeli zrobi hotspot z aplikacji jako amazfit to zegarek nie wykrywa już żadnej sieci ;(

Instalacja czy zmiana? AmazfitWatch nie umożliwia instalacji nowych tarcz, a tylko ich zmianę na te które są zainstalowane lub wgrane do katalogi watchface zegarka.

Edited by adramel

Tarcza w formacie wfz i mogę ja zainstalować z poziomu aplikacji wiec jak? Ale jest problem tak jak powyzej