Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

Recommended Posts

to otwórz oczy i naucz się czytać, człowieku spójrz dokładnie do pierwszego postu. Jeszce jeden taki wpis jak poprzedni i już nic nie pobierzesz z tego forum

• Like 1

Posted (edited)
W dniu 31.01.2019 o 15:41, Ernando napisał:

Witaj @Kaudii®

Wczoraj zainstalowałem Twoją modyfikację, instalacja bez większych problemów (no poza sterownikami do zegarka na laptopie, ale ogarnąłem temat), ale mam problem z synchronizacją z aplikacją Amazfit. Nie synchronizują się kroki i trening (dziś przebiegłem 5,78km w opcji "bieg bieżnia"). I stare treningi nie chcą się synchronizować z aplikacji do Stravy, ale to już raczej nie wina zegarka tylko aplikacji........

WITAM. 

Mam ten sam problem z synchronizacją po dzisiejszej zmianie na ROM WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii.

Czy może ktoś sobie z tym poradził, jakaś rada...? 

Czy już tylko powrót do oficjalnego ROMu ratuje...?

EDIT:  Po ponownym HARD RESET zegarka synchronizacja z Amazfit Watch działa...;)  Mam nadzieję, że tak już zostanie.

Edited by Antonio

Posted (edited)

Witajcie.

A skąd pobieracie plik? Szukam i szukam i nigdzie go nie widać..

OK już mam j- trzeba było odpowiedzieć żeby pojawiła się ukryty link

Edited by iwi1

Witam 

Mam pewien problem otóż po wgraniu tarczy .APK przy wygaszeniu ekranu zmienia się na tarczę która była ustawiona poprzednio jak włączę podświetlenie to wraca ta zainstalowana. Poza tym ROM super za co podziękowania.

wyłącz i włącz zegarek i zobacz czy się naprawi, jeśli nie wywal tę tarczę widocznie nie jest do końca kompatybilna

Witam serdecznie!

Mam Startosa z ROMem: 2.3.9.0. W związku z tym, że na forum nie mogę odnaleźć dokładnych informacji, która wersja spolszczenia jest do wspomnianego zegarka, zasugerowałem się najwyższa wersją w opisach i sciągnąłem plik WOS_2.0_PL_1.2.0_by_Kaudii.exe z początku tego wątku.

Uprzednio oczywiście odblokowałem zegarek :(bootloader) unlocked: no. Przy próbie instalacji w/w pliku wyskakuje mi okno jak na załączonym screenie i tu pytanie: którą konkretnie wersją można spolszczyć ten zegarek, czy trzeba może wrzucić jakąś starsza wersję najpierw, czy może w tym momencie nie ma opcji dla danego zegarka i pozostaje tylko czekać na 2.3.9.2 final - która podobno w wersji beta ma już nasz ojczysty język?

Pozdrawiam. JD

blad.jpg

Jeżeli masz stratosa to jakim cudem chcesz wgrać rom od Pace ??

Rom PL do stratosa jest w innym dziale dokładnie tutaj: 

Następnym razem proponuję  dobrze przejrzeć forum.

Posted (edited)

Cześć, 

Jest już rom 2.8.4 , będzie może jakaś aktualizacja na forum?

Edited by durapiotrek

Witam

Mam pytanie ponieważ po zmianie na ten ROM rom-wos-20-pl-2631-by-kaudii po eksporcie danych sportowych (Rower) do Stravy bezpośrednio z aplikacji 2.6.2-play_PL.apk doszedł parametr Kadencja. Miał ktoś podobny przypadek? można to jakoś wyłączyć ponieważ dane są z czapki?

W dniu 9.04.2019 o 09:41, durapiotrek napisał:

Cześć, 

Jest już rom 2.8.4 , będzie może jakaś aktualizacja na forum?

jakoś tak wszyscy upierają się na ten rom nie przeglądając dokładnie innych romów bo od jakiegoś czasu jest już nowszy 2.6.4.1. co do nowszych na razie nie ma.

Dobra dla wszystkich leniwwwwców

W dniu 12.04.2019 o 12:07, pawelt napisał:

jakoś tak wszyscy upierają się na ten rom nie przeglądając dokładnie innych romów bo od jakiegoś czasu jest już nowszy 2.6.4.1. co do nowszych na razie nie ma.

Dobra dla wszystkich leniwwwwców

Ten mam oczywiście zainstalowany, pytam z ciekawości czy będą dalsze prace .

tak będą, jakiś czas temu miałem awarię komputera, niestety skończyło się na utracie większości świeżo zaczętych projektów, przywrócenie komputera do używalności zajęło sporo czasu i energii, miałem zamiar na święta coś udostępnić, ale czy mi się uda nie wiem

• Thanks 1