Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

Recommended Posts

Nie. To znaczy że masz źle zainstalowan sterowniki adb lub problem z USB komputera. Czy odblokowałeś bootloader? Pytam bo pamiętam twój poprzedni post z innego wątku.

wyświetlił mi się komunikat

downloading boot,img...

FAILED (remote:ED:the command is not aldowed.

finished . total time :0,054s

co mam dalej zrobić

@Mareks czy przeczytałeś wszystko ze zrozumieniem? Na samym początku każdego wątku z nowym romem @Kaudii wypisuje jakie warunki muszą być spełnione by zainstalować ROM. Przeczytaj raz jeszcze i pomyśl o czym zapomniałeś.....

Edit:

Podpowiem ci co zrobić, nie bierz się za to skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

31 minut temu, Mareks napisał:

wyświetlił mi się komunikat

downloading boot,img...

FAILED (remote:ED:the command is not aldowed.

finished . total time :0,054s

co mam dalej zrobić

Jak napisał @Axon przeczytaj pierwszy post, tam jest odpowiedź,  wybacz ale trzeba czytać by wiedzieć,  tutaj na tacy nikt nic nie podaje, przynajmniej już nie, za dużo osób nie czyta i ciągle pyta o to samo.

• Like 1
  • Thanks 1

Witam,

Czy ten rom oraz Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL połączy się z aplikacją Mi Fit (wersja 3.5.6. algorytm 1.1.14)  komuś działa ?

W aplikacji Mi Fit nie mogę dodać urządzenia , gdy wybieram /zegarek --> pyta o pobranie danych  z  aktyw. itd.--> ok --> amazfit pace --> sparuj /  przenosi mnie do aplikacja  Amazfit Watch i nic się nie dzieje. Mi Fit nie pobiera danych.

Konto w Amazfit Watch i w Mi Fit musi byś to samo - login i typ Xiaomi czy tam Google.

Dokładnie. Ale teraz można jeszcze synchronizować z apką notify i fitness.

czekałem na kod tydzień  i nie otrzymałem go po ponownej próbie wysłania danych zegarka wyskakuje mi taki komunikat ; you have entered an invalid bootloader version co z tym fantem twraz zrobić proszę o odpowiedź

podajesz nie właściwe dane, podaj poprawnie wersję bootloadera i się nie pokarze

masz racje podawałem złą wersje teraz wszystko idzie zgodnie z opisem mam tylko nadzieje że zobaczę polski język . Proszę jeszcze o link do polskiej wersji aplikacji amazfit wotch z góry dziękuje za wszystko a przede wszystkim za cierpliwość do moich pytań

Skąd mam ściągnąć plik WOS_2.0_PL_1.2.0_by_Kaudii.exe

nie ma żadnego linku....

3 godziny temu, arturok napisał:

Skąd mam ściągnąć plik WOS_2.0_PL_1.2.0_by_Kaudii.exe

nie ma żadnego linku....

Dobra znalazłem.

link jest na zielonym polu pokazanym jako zawartość ukryta, dopiero po odświeżeniu strony została odkryta, co było związane z nie zakończonym procesem rejestracji konta

Nowy problem 

po uruchomieniu WOS_2.0_PL_1.2.0_by_Kaudii.exe program pozostaje bez reakcji na etapie rozpoznawania zegarka

@arturok To nie jest nowy problem, poczytaj w w dziale z poradnikami.Tam wszystko jest. Jak poprawnie zrobisz wszystko z jedengo z nich to nie będziesz miał tego problemu, zainstalujesz rom i może się czegoś przy okazji nauczysz, choć patrząc po tym jak zacząłeś to wątpię.

Twój problem wystąpił już u 80% użytkowników. Wynika tylko z tego że nie czytacie tylko instalujecie na pałe .

Poczytaj i zrób jak piszą. 

P.S

I nie dziw się że nikt nie podpowiada, każdy ma dość pisania odpowiedzi na te same problemy.

wczoraj zainstalowałem wszystko śmiga łącznie z aplikacją wielkie dzięki za to co robicie pozdrawiam

• Like 2

Po pół dnia walki w końcu się udało 😃 .. pomimo zwątpienia przez Axon. Wyjaśniam też że nikt nie czyta poradników bo żeby znaleźć w nich jedną informację trzeba przeczytać wszystko i w tym rzecz. Ja zacząłem od instrukcji na początku w tym wątku i tam nic nie było o sterownikach i ich instalowaniu... Więc niech moderator się też nie dziwi że pytania w 80% są te same.. normalka, każdy chce iść na skróty, jako logiczny odruch. Niemniej dzięki za Waszą robotę i opier papier, też się nie dziwię.

Dla innych:

na początku problem ze sterownikiem. Aby zainstalować właściwy sterownik potrzeba włączyć menadżera urządzeń i następnie podłączyć zegarek, dopiero wtedy pokaże się nie rozpoznane urządzenie na liście i trzeba w to kliknąć wejść w właściwości i kliknąć instaluj sterownik.

Następnie problem był z odblokowaniem Bootloader, tutaj skorzystałem z porad https://miboy.pl/2017/09/28/xiaomi-huami-amazfit-jezyk-polski-mi-home-instrukcja/. Zwracam uwagę aby spisać sobie najpierw wersję systemu. 

Dalej kwestia z parowaniem z właściwą aplikacją, tu z kolei ważne są 3 kwestie: najpierw ściągamy ją z forum (trzeba odczekać aż ukryta informacja się pokaże z linkiem) następnie kopiujemy do emaila wysyłając plik na własne email, po czym wyłączamy w Ustawieniach w zakładce Bezpieczeństwo - pozwól na zewnętrzne aplikacje i dopiero wtedy można instalować. 

Zegarek działa, za wyjątkiem rozpoznawania kontaktów w połączeniach przychodzących (smsy i emaile rozpoznaje) - tu znowu będę szukał w czym rzecz.

pozdrawiam i dzięki

W dniu 3.01.2019 o 23:34, wyrak102 napisał:

Witam,

Czy ten rom oraz Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL połączy się z aplikacją Mi Fit (wersja 3.5.6. algorytm 1.1.14)  komuś działa ?

W aplikacji Mi Fit nie mogę dodać urządzenia , gdy wybieram /zegarek --> pyta o pobranie danych  z  aktyw. itd.--> ok --> amazfit pace --> sparuj /  przenosi mnie do aplikacja  Amazfit Watch i nic się nie dzieje. Mi Fit nie pobiera danych.

Dzięki za wsparcie, Pomogło założenie tego samego konta.

Pomaga również reset telefonu po instalacji aplikacji i sparowaniu. Przed resetem nie wyświetlały się na zegarku informację kto dzwoni (tylko napis nieznany, oczywiście przy konf. Amazfit zezwoliłem na korzystanie z kontaktów  ).

Dziwnie działa synchronizacja zegarek->telefon. W aplikacji Amazfit Watch wykonuje odświeżanie (synchronizowanie )  na początku pobierało tylko dane od tętna a kroki nadal 0 (zegarek miał naliczone kroki). Reset telefonu i w chwili obecnej jest OK .

Witam wszystkich. Kupiłem mojego Pace-a na Olx.Wersja angielska ale chyba poprzednicy co juś próbowali bo przy próbie zmiany romu  i wygenerowania kodu dostaje info iż wykorzystuję  cudzy serial. Ktoś pomoże?? Pozdro

generator kodu kieruje cię do określonego wątku proszę pisać w nim, forum to śmietnisko, panują tu ściśle określone zasady

Witaj @Kaudii®

Wczoraj zainstalowałem Twoją modyfikację, instalacja bez większych problemów (no poza sterownikami do zegarka na laptopie, ale ogarnąłem temat), ale mam problem z synchronizacją z aplikacją Amazfit. Nie synchronizują się kroki i trening (dziś przebiegłem 5,78km w opcji "bieg bieżnia"). I stare treningi nie chcą się synchronizować z aplikacji do Stravy, ale to już raczej nie wina zegarka tylko aplikacji. 

W załączeniu dodaje zdjęcia.

PS. dzisiaj zauważyłem, że jest nowsza wersja Twojej modyfikacji.. czym się różni od tej?

tarcza1.jpg

tarcza2.png

tarcza3.jpg

Witam posiadam Amazfita Pace z rom wersja 2.8.3.0 odblokowany 

przy próbie wgrania romu z tego postu wyskakuje błąd przy probie rootowania.

jakieś pomysły od kolegów

jeszcze jedno pytanie po włożeniu w ładowarkę podstawkę tylko ładuje po dociśnięciu zegarka do podstawki dopiero zegarek jest wykrywany przez kompa styki w zegarku czy podstaka się wyrobiła

Na moje traci komunikację, co potwierdza problem opisanych styków.

Już sobie poradziłem z wgraniem firmware. czy wymiana podstawki załatwi sprawę problemu z podłączeniem do komputera niekontaktujące styki czy to już wina zegarka