Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

Recommended Posts

A dla pewności która jest teraz najnowsza z PL, bo pomału w tym bałaganie od Xioami się gubię.

Na razie wgrał z dziś może 15% danych - kroki.

Edited by Kri$

z PL Xiaomi wydaje jedynie wersje beta, wersje oficjalne są go pozbawione, prawdopodobnie wynika to z tego, iż nie ma jeszcze wsparcia dla PL w Romach na zegarki a najnowsza beta z PL to 2.6.2 dev beta

Wgrane 2.6.2 dev beta, kroki wczytał, pewnie jutro będę wiedział, czy synchronizuje pozostałe dane.

Zauważyłem jedną rzecz, czcionka w SMS i poczcie jest dwuelementowa i strasznie brzydka.

taka była w oryginale więc taka została, można pokombinować poniżej masz folder z czcionkami z poprzedniej wersji Romu wrzucamy przez AC folder fonts z zegarka usuwany ale zostawiamy kopię

fonts.zip

Dograłem tylko brakujące czcionki i jest OK. Ta brzydka czcionka to wyglądała jak jakaś zastępcza (kerning nie trzyma odstępów). przy braku odpowiedniej.

Edited by Kri$

Jest szansa na wznowienie działania poprzedniej wersji? Niestety w tej telefon wytrzymuje tylko 3 dni a do tego apka amazfit nie zczytuje danych. Próbowałem różnych wersji zarówno dev jak i tych ze sklepu i to samo. 

Poprzedni instalator w momencie podawania kodu otwiera stronę z informacją, że wersja nieaktualna...

Co do 3 dni to coś jest na rzeczy mi też trzy jak na razie ok 4 dni. Ale z synchronizacją nie mam kłopotów na cn 2.6.4 zczytuje bez problemu i szybko 2.6.3 robiła to bardzo powoli.

Mam też cn 2.6.4 i jedyne co synchronizuje to baterię. Kroków ani snu nie widać w aplikacji na smartfonie.

U mnie podobnie nie wgrywa kroków i biegu na smartfona. Próbowałem różnych wersji aplikacji z forum oraz ze sklepu Googla.

Miałem podobnie, ale po wyczyszczeniu danych z Amazfit w telefonie i wgraniu apki, jak wyżej na forum, wszystko wróciło do normy. Telefon trzyma dobrze, aktualnie mam 16% i 5 dni i 2 godziny. Ważne po instalacji trzeba wyłączyć zegarek (nie restart) i telefon.

Apka 2.6.2 dev beta (PL), która sama się zaktualizowała do 2.6.2  i jest teraz bez PL. Działa dobrze.

Edited by Kri$

Witam,

Po wygenerowaniu KEYa i wklejenie go pisze że jest Błędny KEY. Co zrobić w takim przypadku?

Na 90% procent wina po stronie Twojego komputera.

Inni nie zgłaszali jeszcze takiego problemu.

Oki uporałem się z mocnym drenażem baterii na tym rom-ie. W którymś momencie miałem zużycie 70% w ciągu nocki przyjrzałem się wszystkim apkom wgranym do zegarka i apkom sterującym zegarkiem i nagle trafiłem na apkę, która mi nie działała prawidłowo wcześniej. Winowajcą okazał się Watchdroid nagle zaczął działać i działać po prostu super. Wgrywałem klienta z gp i klienta na zegarek też  z gp ale trochę na zasadzie instalacja na komórce klienta na zegarek. Wyciągnięcie instalki z fonu i wgrania na zegarek klienta. Zaraz na początku zadziałało wszystko ale po chwili przestało działać. Także odłożyłem to na później. I podczas tej powyższej sytuacji z baterią zaczął nagle działać klient na zegarku pięknie sparował się z fonem. Tak szczerze klient jest rewelacyjny przesyła powiadomienia identyczne jak w wear. Niestety drenaż baterii eliminuje jego zastosowanie na pace. Po wyłączeniu obu klientów nagle zegarek zaczął tracić tylko 10% na dobę. Także jak ktoś ma za wysoki drenaż baterii niech przyjrzy się dodatkowym apkom.

Ale też przyjrzałem się co się zmieniło od czasu wgrania Watchdroid dlaczego nagle ta apka zadziałała i mnie olśniło bo winowajcą okazała się apka amazfit. Wcześniej na wersji 2.6.2 było pierwsza częściowo nieudana próba sparowania Watchdroid, na 2.6.3 schodziła mi synchronizacja bardzo powoli ale schodziła. Teraz na wersji 2.6.4 schodzi mi bardzo szybko. Także xiaomi poprawiło jakieś błędy i dzięki czemu poprawiła komunikację fon -zegarek i w końcu inne apki dostały zielone światło i jak widać nie zawsze działa prawidłowo.

Edited by pawelt

Kaudii jakąś instrukcja jak odinstalować 2.6.3.1  by zainstalować WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii 

zależy mi na wersji PL.

W dniu 31.10.2018 o 16:12, Kaudii napisał:

taka była w oryginale więc taka została, można pokombinować poniżej masz folder z czcionkami z poprzedniej wersji Romu wrzucamy przez AC folder fonts z zegarka usuwany ale zostawiamy kopię

fonts.zip

Gdzie wgrać folder z czcionkami? U mnie takiego w zegarku nie widzę.

Czy można coś zrobić aby w spolszczonych romach działa funkcja włączonego sekundnika? 

Edited by daner77