Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam   Przyszedł czas na nowy ROM, długo oczekiwana wersja WOS 2.0  2.6.3.1  Rom nosi nazwę   WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii,  zawiera dodatkowo język Polski,  usunięto aplikacje Alipay oraz XimalayaSound, dodana Boot-animacja z Amazfit Verge reszta zgodna z Oryginałem.     Ważne Wszystko co robicie robicie na własne ryzyko i odpowiedzialność, ani ja ani forum nie odpowiadamy za poniesione szkody.   Kwestia instalacji jest banalnie prosta,

Jak napisał @Axon przeczytaj pierwszy post, tam jest odpowiedź,  wybacz ale trzeba czytać by wiedzieć,  tutaj na tacy nikt nic nie podaje, przynajmniej już nie, za dużo osób nie czyta i ciągle pyta o to samo.

wczoraj zainstalowałem wszystko śmiga łącznie z aplikacją wielkie dzięki za to co robicie pozdrawiam  

Posted Images

• Developer

na pewno otwiera, bo sprawdzałem, musisz być zalogowany na forum inaczej nic z tego nie będzie, no chyba, że masz zapamiętane dane logowania i masz ustawioną domyślną przeglądarkę ( poza Chrome) to nawet przeglądarkę domyślna uruchamia by otworzyć stronę, więc masz coś nie tak w kompie z antywirusem lub cholera wie co jeszcze

U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek. 

3 godziny temu, chudybws napisał:

U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek. 

Efekt zgubienie połączenia z komputerem w trybie fastboot. Odinstaluj wszystkie sterowniki plus usuń z menadżera urządzeń. Wczoraj przerabiałem to samo przy aktualizacji romów.

3 godziny temu, Kri$ napisał:

Wgrałem wczoraj nowy ROM, i od wczoraj, nie synchronizuje danych z zegarka na telefon.

Niby jest synchronizacja, ale brak danych.

Wykonaj FR z poziomu fastboota, ja ostatnio po aktualizacji musiałem nawet robić FR telefonu bo zegarek nie wyświetlał prawidłowo powiadomień i nie potrafił sam się połączyć z zegarkiem.

• Developer

no to nie odpowiem ci w czym problem, jak widzisz nie tylko u mnie na tych wersjach synchronizacja działa, może problemem jest telefon, jakieś pozostałości w nim, lub może trzeba usunąć dane aplikacji i zalogować się od nowa, nikt z nas nie siedzi w twoim telefonie nie ma styczności z Twoim sprzętem, a po drugie nigdy nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich, trzeba próbować , czytac i kombinować, nikt na złotej tacy nie pod gotowego rozwiązania, możemy tylko podpowiadać

• Like 1