Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

Kaudii®
 Share

Recommended Posts

• Developer

na pewno otwiera, bo sprawdzałem, musisz być zalogowany na forum inaczej nic z tego nie będzie, no chyba, że masz zapamiętane dane logowania i masz ustawioną domyślną przeglądarkę ( poza Chrome) to nawet przeglądarkę domyślna uruchamia by otworzyć stronę, więc masz coś nie tak w kompie z antywirusem lub cholera wie co jeszcze

U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek. 

3 godziny temu, chudybws napisał:

U mnie też problem z otwieraniem strony. Próbowałem kilkanaście razy na Internet Explorer, Microsoft Edge i Operze. Raz się otwarła instalacja niby przeszła cała ale zegarek uruchomił się z poprzednim romem. Próbowałem jeszcze wiele razy ale strona się nie otwiera. Zegarek wchodzi w fastboot i nic więcej się nie dzieje. Trzeba go zresetować bo w trybie fastboot instalator nie rozpoznaje zegarka przy ponownej próbie. Ogólnie bawiłem się ~2h i brak efektów. Różne kable, ruszanie stacją dokująca nic nie pomaga. W Cmd widzi zegarek. 

Efekt zgubienie połączenia z komputerem w trybie fastboot. Odinstaluj wszystkie sterowniki plus usuń z menadżera urządzeń. Wczoraj przerabiałem to samo przy aktualizacji romów.

3 godziny temu, Kri$ napisał:

Wgrałem wczoraj nowy ROM, i od wczoraj, nie synchronizuje danych z zegarka na telefon.

Niby jest synchronizacja, ale brak danych.

Wykonaj FR z poziomu fastboota, ja ostatnio po aktualizacji musiałem nawet robić FR telefonu bo zegarek nie wyświetlał prawidłowo powiadomień i nie potrafił sam się połączyć z zegarkiem.

• Developer

no to nie odpowiem ci w czym problem, jak widzisz nie tylko u mnie na tych wersjach synchronizacja działa, może problemem jest telefon, jakieś pozostałości w nim, lub może trzeba usunąć dane aplikacji i zalogować się od nowa, nikt z nas nie siedzi w twoim telefonie nie ma styczności z Twoim sprzętem, a po drugie nigdy nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich, trzeba próbować , czytac i kombinować, nikt na złotej tacy nie pod gotowego rozwiązania, możemy tylko podpowiadać

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept