Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kaudii

[ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2018 o 07:07, szablix napisał:

@KrystianV50 a spróbowałeś zrobić FR z poziomu FB, nie mam tego romu ale mam US_PL i bateria mi trzyma ok 5 dni. Włączone wszystkie powiadomienia, które mnie interesują, zegarek ciągle połączony z telefonem, synchronizuje ręcznie z aplikacją, jasność podświetlenia automatyczna, ruch nadgarstka wyłączony i nigdy nie używałem trybu samolotowego. 

Zacząłbym od przeinstalowania romu, zrobienia FR z poziomu fastboota i rozpoczął obserwację, bo możliwe, że to jest problem sprzętowy, że jest jakieś zwarcie. Ostatecznie jeszcze możesz zrobić FR z telefonie bo jest jakiś syf i powoduje drenowanie baterii. 

Witam, może i głupie pytanie, ale nie mogę znaleźć, albo nie jestem pewny czy to to .... chodzi mi FR z poziomu Fastboot.... nie chciałbym stracić całego systemu, dlatego wolę o to dopytać. Czy mógłbyś mi napisać konkretne komendy do wykonania FR z poziomu FB, tak żeby nie uwalić zegarka? Próbowałem FR z poziomu zegarka i rozparowanie zegarka od aplikacji, ale to nie pomogło. Dodatkowo zauważyłem jeszcze jeden problem. .. tarcze mi się same zmieniają. Jak wejdę w jakąś historie, np. kroków, i wrócę do głównego okna zegarka (tarczy) to jest ok, ale jak się zablokuje wyświetlacz, to tarcza się zmienia (losowo). Nie dzieje się to za każdym razem, ale co  jakiś czas i już mnie to denerwuje.... Miał ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KrystianV50

Ja factory reset robię za pomocą komend:

adb shell reboot bootloader 

fastboot erase cache 

fastboot erase data

Jak poprawnie zostanie wykonany to będzie taki efekt

C:\adb>adb shell reboot bootloader C:\adb>fastboot erase cache ******** Did you mean to fastboot format this partition? erasing 'cache'... OKAY [ 8.025s] finished. total time: 8.027s C:\adb>fastboot erase data erasing 'data'... OKAY [205.160s] finished. total time: 205.163s

Edytowane przez szablix
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link jest jak najbardziej aktywny, dla ułatwienia jest w pierwszym poście, ale jest nowszy Rom i w nim też link jest aktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi