Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Zegarek umarł :-(


yankee

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

U mnie zegarek tez zmarł 

mial 60%, przy próbie włączenia ekran się podświetla na 2-3 sekundy bez loga i się wylacza

podłączenie ładowarki nic nie daje 

komputer tez go nie widzi... zegarek się nie grzeje

leca już chyba tylko w ilość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 4.11.2018 o 09:56, sujekr napisał:

Niestety mam podobne objawy.... Ale po kolei.

Dwa dni temu podczas jazdy na rowerze zauważyłem że zegarek się wyłączył podczas rejestrowania czynności, pomyślałem że przez przypadek wyłączyłem zegarek, bo osunął się za blisko nadgarstka - zdarzyło się ze dwa razy do tej pory. Ale po włączeniu pokazało mi stan naładowania 16% o tyle dziwne że w nocy go ładowałem, a jeździłem góra 3h. Uruchomiłem pomiar jeszcze raz ale zegarek po 10 minutach się wyłączył, bateria się wyczerpała. W domu go naładowałem, zegarek uruchomił jakby niby nic, ale zauważyłem że po odłączeniu bateria szybko zaczęła spadać 2-3 procent na minutę. Co więcej zegarek zaczął się grzać. Znów go podłączyłem do ładowarki i podczas ładowania zegarek rozgrzał się już bardzo mocno, wręcz w okolicy czujnika tętna był mega gorący.

Cześć, mam identyczny problem jak kolega powyżej. Zegarek zakupiony październik 2018, po kontakcie ze sklepem na allegro otrzymałem informacje że na zegarki udzielają gwarancji 12 miesięcy. Po chwili serwisant poinformował mnie że mogę jedynie skorzystać z rękojmi.

Próbować czy szkoda czasu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...