Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Stratos ponowne parowanie

zwierze
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie jak zmusić zegarek żeby pokazał kod QR albo sprawował się z aplikacją po zmianie systemu? Udało mi się go sparować w bluetooth ale alplikacja pokazuje nie sparowany. Próbowałem też poniższej opcji ale nie wyskakuje opcja Launcher apps. 

• Developer

na Romie US ta opcja nie wyskakuje, możesz użyć Universal Tool od @Lector jest na forum i tam masz opcję wywołania kod QR, natomiast jeśli masz zegarek uruchomiony i zmieniałeś system na telefonie nie musisz robić factory reset zegarka by się sparował, wystarczy na telefonie zainstalować aplikację amazfit wejść w dodawanie zegarka  i wybrać model który posiadasz, aplikacja wygeneruje żądanie parowania i na zegarku wyskoczy również kod parowania do zatwierdzenie, wielokrotnie sprawdzane

• 2 months later...

Witam. Chciałbym ponownie sparować zegarek z aplikacją tel. (redmi note 4) zegarek:( Stratos) zrobiłem reset factory i zegarek zatrzymał się na QR skanuje kod i nic dodam że telefon nie widzi zegarka, czy to już cegła?

Edited by robin210

• 3 months later...

Witam, mam problem po ponownym parowaniu zegarka. Zmienił się wyświetlany "przebieg całkowity". Tzn. w aplikacji pokazuje 249,5km a na zegarku 12.81. Wartość nie wiem skąd, bo nie miałem nawet takiego treningu. Spotkał się ktoś z Was z taką sytuacją? Dodatkowo choć to chyba nie problem ilość kroków też się nie zsynchronizowała. Dzięki za podpowiedzi.

• 7 months later...

Ja to zrobiłem w bardzo prosty sposób, przy pierwszym uruchomieniu telefonu zrobiłem sobie telefonem zdjęcie kodu QR, wydrukowałem i przy każdej zmianie lelefonu korzystam z wczesniej wydrukowanego kodu - paruje sie bezbłędnie i synchronizuje wszystkie dane bez problemu.

20191130_080406.jpg

• Like 3

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept