Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem z parowaniem

ryba81
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Wczoraj wieczorem podłączyłam pace'a do ładowarki (było 15%) wyłączyłem go i przez noc ładował się, rano włączyłem go i już nie połączył się z telefonem. Rozparowałem go w telefonie i nic, przeisntalowałem amazfita w telefonie i nic. Wgrałem PACE_US_PL_2.0.0_by_Kaudii wyskakuje kod QR i za nic nie mogę sparować z telefonem. Wcześniej działał na WOS_2.0_PL_1.1.2_by_Kaudii inie było problemu.

Proszę o radę co może być nie tak

Jak mogę pominąć w pace parowanie - kod QR żeby korzystać z funkcji zegarka?

robiłem FR bo przechodziłem z oreo na nougata na lg g5, wcześniej śmigało bez problemu. Teraz właśnie sparowałem z telefonem zony i będę próbował ze swoim. Co do wyłączania podczas ładowania to nie robię tego systematycznie, tak po prostu wyłączyłem. Sprawdzę jeszcze kilka razy i ewentualnie zrobię jeszcze raz FR telefonu

A apka na fonie, która wersja i skąd pobrana. Bo jak zauważyłem są 3 problemy z parowaniem. Po pierwsze andek z tego co zauważyłem amazfit lubi 7. Po drugie apka na fona. Najlepiej pobrać z mi app store. I trzecie system na zegarku po prostu muszą się zgrać. Bo amaz na starszym sofcie nie sparuje z najnowszą wersja apki. Ja dopiero jak połączyłem  i rozwiązałem 3 powyższe problemy byłem w stanie sparować po raz pierwszy. Tutaj poszukałbym starszej wersji apki i spróbował sparować. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept