Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Case na pace

pawelt
 Share

Recommended Posts

Taka ciekawostka kupiłem case na pace za ok 8 zł. Pierwsze wrażenia nie pogrubia świetnie ochrania i wygląda praktycznie nie do odróżnienia od oryginalnej koperty. 

IMG_20181010_122306.jpg

IMG_20181010_122234.jpg

IMG_20181010_122259.jpgJeszcze jedno dodatkowe szkiełko z tym case świetnie współpracuje. Szkiełko jest schowane także brzegi się nie pokruszą

Edited by pawelt

Wszystko na Aliexpress po prostu wpisać w wyszukiwarkę Ali- amazfit pace case i posortować od najtańszych wbrew pozorom może wyjść duża różnica w cenie pomiędzy tymi samymi przedmiotami, ale jest to na 90% ten sam produkt jak już wielokrotnie się przekonałem. Ja kupiłem czarną obudowę ale jest cała kupa innych nawet w barwy kamuflażu także każdy znajdzie coś dla siebie. Trochę dziko się montuje na delikatny wcisk ale na pewno wejdzie ten plastik jest dosyć plastyczny i bardzo dobrze dopasowany.

Przeglądając Facebooka zauważyłem że komuś oberwała się nóżka w pace i nie mógł jej przymocować, i tu może pomóc właśnie ta obudowa gdyż ze względu na ścisłe nałożenie na zegarek, sztywność, jak też fakt, że obejmuje też nóżki do paska może wspomóc całą naprawę za bardzo małe pieniądze. Wystarczy przykleić nóżkę do tej obudowy nałożyć i powinno sie trzymać. Nawet będzie to całkiem niewidoczne.

Edited by pawelt