Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Irytujące zrywanie połączenia + notyfikacje

carburator
 Share

Recommended Posts

Od pewnego czasu mój Stratos zaczął coraz częściej zrywać połączenie BT z telefonem, czego efektem są irytujące powiadomienia na zegarku (połączone z wibracjami) typu"Sprawdź czy telefon nie jest za daleko", które czasami występują w interwałach np. co 20 sekund, potem co parę minut, potem znów częściej... Co jest nie tak? Pomimo iż telefon leży obok ręki z zegarkiem. Sam fakt, że jestem informowany o braku połączenia jest jak najbardziej ok. Nieraz już dzięki temu wracałem do domu po nieopatrznie pozostawiony telefon. Jednak musiałem odejść naprawdę daleko, aby wyświetlała się taka informacja.

Wcześniej użytkowałem BIP-a, więc w stosunku do jego właściwości pogodziłem się już ze słabszym zasięgiem BT w Stratosie, oraz zdecydowanie krótszym działaniem na jednym ładowaniu. Coś za coś. Teraz mam większy ekran i ogólnie ładniejszy wygląd. Ale również kilka problemów, w tym ten opisany na początku posta.

Ale wracając do tematu, czy jest jakaś możliwość wzmocnienia sygnału BT, ewentualnie inny sposób usunięcia problemu. I nie piszcie, żebym sobie wyłączył powiadomienia o utracie połączenia :) 

Mam najnowszy ROM PL od Kaudiego, a w telefonie aktualne Amazfit Watch wraz z AmazMod. Telefon Samsung Galaxy Note 4.

20180926_142254-1.jpg.586cc8fbaa6d3e6592b2229ffde195d6.jpg

Edited by carburator

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...