Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Tarcze apk by Marek Zima


mareko
 Share

Recommended Posts

Hej,

 

Pewnie wszyscy już słyszeliście o http://amazfit.marekzima.com/

Facet ma bardzo fajne tarcze ale to Słowak i jest z nim ograniczony kontakt. Słabo rozumie po polsku albo nie chce mu sie odpowiadać na messengerze więc pytania zadam tutaj. Może ktoś ogarnie w czym rzecz.

 

Mam oryginalny ROM angielski 2.3.5 a w wymaganiach jest napisane ze ma być ROM z WOS2 or FW 2.8.X.Y

1. Co to za oznaczenia? Będę wdzieczny za wyjaśnienie.

2. Mam takie objawy, że niby tarcze działają ale w aktywnościach ekrany są popsute ale nie zawsze i nie do końca. Już wyjaśniam.

Po wgraniu tarczy wybieram aktywność Bieg i wszystko jest OK ale jesli potem wybiore aktywność Rower to już ekran z roweru nie wygląda tak jak powinien tylko są na nim tylko 2 pola, jak wybiore plywanie to też ekran jest popsuty a bieganie ciągle jest dobrze bo była to aktywność jako pierwsza wybrana po instalacji.

Teraz robie reboot i pierwsza aktywność jaką wybiore będzie miala ekran w porządku. Dowolna. Każda kolejna ma ekran popsuty, czyli np. wyświetal sie tylko jedno pole zamiast 6.

Czy ktoś mógłby mnie nakierować co jest nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Kwestie ROMu już ogarnąłem i na pewno mam dobry i kompatybilny. Plik pobrałem taki jak trzeba, czyli dla Stratosa tylko pozostaje ogarnąć dlaczego tak sie sypią ekrany aktywności. Może ktoś coś wymyśli. A czy nikt tutaj z posiadaczy Stratosów nie używa tych ekstra tarcz?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja nie potrafie zrozumieć dlaczego niektórzy nie mają problemów z tymi tarczami a ja mam pomimo tego samego hardwaru i softu.

Problem jest trudno zauważalny bo trzeba uruchamiać często więcej niż jedną aktywność a sporo właścicieli Stratosów nie uprawiają sportu.

Axon czy Ty odpalałeś min. 2 aktywności mając te tarcze? Bo pierwsza aktywność nie daje oznak błędu. Dopiero kolejne.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...