Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Czujnik temperatury nie synchronizuje danych

michaszko
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Mam 4 czujniki temperatury i wilgoci Xiaomi (kwadratowe) i bramkę xiaomi v3.

Do niedawna przez kilka miesięcy wszystko działało dobrze, natomiast ostatnio jeden z tych czujników przestał w aplikacji pokazywać prawidłowe dane.

Czujnik na swoim wyświetlaczu pokazuje prawidłową temperaturę i wilgotność natomiast w aplikacji xiaomi home na głównym ekranie gdzie jest lista wszystkich czujników od miesiąca są cały czas te same dane. Będąc poza domem mogę w aplikacji podejrzeć temperaturę na pozostałych 3 czujnikach, natomiast na tym jednym nie i po wejściu w szczegóły czujnika jest komunikat "czujnik nie podłączony".

Co warto podkreślić to, że wymieniałem baterię i usuwałem z aplikacji urządzenie i dodawałem je ponownie. Po ponownym dodaniu w menu szczegółowym czujnika dane są prawidłowe natomiast na ekranie głównym z listą wszystkich czujników dane są tak jakby zamrożone i się nie zmieniają.

Co może być przyczyną?

Z góry dzięki.

• 2 years later...

Mam huba aqara m1s i 3 czujniki temperatury T1. Wszędzie czytam, że mierzą parametry w czasie rzeczywistym (głównie zależy mi na temperaturze) a u mnie w aplikacji wcale to tak nie wygląda :/. Na dowód screen poniżej. Nie widzę nigdzie w ustawieniach częstotliwości pomiaru/ wysyłania danych do huba. Ktoś coś pomoże? Może Pan @rezmus ? Pozdrawiam 

Screenshot_2023-12-10-21-21-21-884_com.lumiunited.aqarahome.play.jpg

• 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...