Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Zmiana języka

Skavenn
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Z góry przepraszam, większość poruszanych tu zagadnień związanych ze zmianą języka jest dla mnie mało zrozumiałą magią. Posiadam zegarek w wersji językowej chińskiej 2.0.24.0  i chciałbym przejść na język polski lub angielski. Czy jestem w dobrej części forum? Czy ten ROM będzie pasował?

47 minut temu, Lector napisał:

@Skavenn aby zmienić na Angielski wystraszy zmienić go komendami w ADB, możesz użyć Universal Tool - w moimi podpisie.

Jak chcesz Polski to już musisz odblokować bootloader i w grać nasz ROM.

Dziękuję. Pobrałem UniversalToolsForAmazfi-10. Czy wymagane jest 'unpair' zegarka z aplikacją, czy może być sparowany?

Po podłączeniu zegarka i zastosowaniu się do kroków w UniversalTools, wybrałem opcję '2' - jezyk angielski, zegarek był wykryty, po chwili Tools poinformowało o sukcesie operacji , natomiast w zegarku po chwili aktualizacji pojawił się komunikat "Unfortunately, Launcher has stopped". Wyglada na to, że język jest ustawiony na ang., jednak ten komunikat pojawia się gdy chcę przejsc do jakiejkowiek aplikacji z ekranu głównego zegarka. Czy możecie pomóc?

1af.jpg

2af.jpg

40 minut temu, Lector napisał:

Tym samym toolem zrób factory reset.

Gdyby jednak efektu nie było to będziesz musiał ustawić ponownie Chiński.

Przed factory reset:

"Opcja polega na przywróceniu ustawień fabrycznych. Pomaga w przypadku zatrzymania pracy aplikacji. Do tej wymagany jest ROOT." - co oznacza 'do tej wymagany jest ROOT"?

Niestety, po factory reset zegarek bootował się kilkukrotnie z komunikatem "Optimizing App xx Total 49" -> następnie Lounching Apps i tak kilkukrotnie, po czym ponownie komunikat "Unfortunately, Launcher has stopped". Przełączyłem w TOOLS na chiński i działa.

W TOOLS jest informacja: "nie każdy ROM będzie obsługiwał te języki". Czy to oznacza, że ten zegarek nie może być przestawiony w wersję EN?

EDIT: Może jeszcze dorzucę screen po factory resecie:

3af.jpg

Edited by Skavenn

• Administrator

Dzięki Toolowi dostajesz wszystko jak na dłoni.

1. Sprawdzenie Btooldoader - unlocked: no - zablokowany
  2. Jak odblokować Bootloader, wypełniasz formularz na stronie danymi które się pokażą i czekać na maila (podaj prawdziwe dane)
  3. Odblokowanie Bootloader wkleisz tylko kod z maila
  4. Pobierasz ROM od @Kaudii
  5. Uruchamiasz instalator, on wszystko sam zrobi.
  • Like 1
  • Haha 1

First + Last name = prawdziwe dane , te które są również w AMAZFIT apce, zgadza się?

EDIT: już mam  bootloader unlock code.

56 minut temu, Lector napisał:

Dzięki Toolowi dostajesz wszystko jak na dłoni.

1. Sprawdzenie Btooldoader - unlocked: no - zablokowany
  2. Jak odblokować Bootloader, wypełniasz formularz na stronie danymi które się pokażą i czekać na maila (podaj prawdziwe dane)
  3. Odblokowanie Bootloader wkleisz tylko kod z maila
  4. Pobierasz ROM od @Kaudii
  5. Uruchamiasz instalator, on wszystko sam zrobi.

Gdy wklejam kod z maila + enter , to wyłącza się TOOLS i nic się nie dzieje. Po ponownym sprawdzeniu przez tools czy odblokowało, komunikat 'unlocked: no'.

Edited by Skavenn

• 9 months later...