Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Nazwa kontaktu "Nieznany"

kurłakrzychu
 Share

Recommended Posts

Witam, i jednocześnie witam na forum, bo jestem tu nowy a trafiłem z internetu ponieważ chciałem wrzucić rom PL.

No i trafiło na ROM:

Pace US_PL 2.0.0 by Kaudii

Za który to bardzo mu dziękuję.

Problem polega na tym, że kiedy ktoś dzwoni, zamiast nazwy kontaktu wyświetla mi "Nieznany".

Czy ktoś z forum miał podobny problem? Nie ukrywam że to ważna funkcja dla mnie w Zegarku.

Pozdrawiam

Korzystałem z romu 1.48h spolszczonego i wszystko działało jak trzeba. Natomiast gdy zaktualizowałem do 1.50h (mod) mam ten sam problem zamiast nazwy kontaktu zegarek wyświetla "nieznany" przyczyna jak na razie nie znana.

Edited by Kapar

• 3 weeks later...

Mam ten sam problem od niedawna. Jeszcze parę dni temu wszystko było ok teraz każdy kontakt wyświetla się jako nieznany. Ale tylko telefon. SMS odczytuje normalnie. 

Resetowalem zegarek do ustawień fabrycznych, instalowałem na nowo apkę w telefonie i nic. 

Na apce 2.5.4 cn było ok problem się zrobił na apce 2.6. powrót do poprzedniej nic nie zmienił. Nadmienię że akceptowałem odczyt kontaktów z telefonu jak apka znalazła zegarek

Może ktoś ma jakiś pomysł. 

• 1 month later...

Tak masz racje i wlasnie byly nadane.. ale.. wszedlem do uprawnien.. wylaczylem uprawnienie kontaktów, włączylem spowrotem i na ta chwile wyświetla.. ciekawe.. a instalowalem 3 razy aplikacje, zadawalem uprawnienia i nic.. a w koncu sie udalo.. aha jeszcze wyłączylem i włączylem opcje odnosnie oszczedzania baterii, działania w tle.. no nic.. wazne ze zadziałało.. potestuje zobacze czy bedzie tak cały czas..

• 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept