Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem ze stykami Stratos Amazfit 2

mareko
 Share

Recommended Posts

Hej,

Temat dotyczy Stratosa Amazfit Pace 2

Mam od kilku tygodni kłopot z którym nie potrafie sobie poradzić. Podłączam do ładowarki i zegarek ewidentnie ma jakiś kłopot z dobrym stykiem miedzy ładowarką a punktami kontaktowymi na zegarku. Wygląda to tak, że w trakcie ładowania sie jakby rozłącza, po chwili znowu włącza, pod windowsem wyskakuje okienko ze urzadzenie USB nie rozpoznano, za chwile już ok po chwili w ogóle go nie widzi. Czasem stanie na 50% i stoi 20 minut, ja odepne zegarek od ładowarki i znowu podepne to idzie dalej a czasami nie idzie dalej.

Styki mam czyste bo co 2 dni przemywam spirytusem, najpierw robiłem to patyczkiem do uszu, potem zauważyłem, że lepiej sie sprawdza drewniana wykałaczka, zamoczona w spirytusie którą można styki oczyścic także troche mechanicznie.

To wszystko jednak nie pomaga na dłuższą metę i każde ładowanie to szopki z odłączaniem, i podłączaniem, podładuje chwilę i znowu musze zaglądać czy sie ładuje i tak w kółko. Od kilku dni już w ogóle nie moge wgrać muzyki bo ciągle windows krzyczy, że nie rozpoznano urzadzenia USB.

Potrafi ktoś pomóc i coś skutecznie zaradzić?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...