Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Pace US_PL 2.0.0 by Kaudii

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Nie mogę namierzyć instalatora. Gdzie go szukać ( może jakiś link)?Coś robię nie tak ?

Podziwiam ogrom pracy jaki wkładacie w tworzenie Tej Społeczności .

Będę Wam wdzięczny za pomoc.

Witam,

mam taki problem że gdy uruchamiam PACE_US_PL_2.0.0_by_Kaudii.exe to nic się nie dzieje. Kręci się chwilkę wskaźnik i nic dalej. mam Windows 10 Pro. x64.

Czy jest ratunek dla mnie?

Edited by michal-jab

Przy próbie odblokowania przez UniversalToolsForAmazfit-All po wpisaniu danych z AmazfitPace na stronie unlockamazfit wywala komunikat: You have entered an invalid OS version!
Mój OS ver: huangheUS-2.8.4.0

Witam czy majac wgrany ROM  PACE_US_PL_2.0.0_by_Kaudii , moge przy pomocy TOOL wgrać bezposrednio oryginalny ROM CN lub US przy pomocy skryptu dostepnego na stronie .

Witam,

Nie wiem dlaczego nie mogę zainstalować ani tego ROM-u ani WOS_2.0_PL_1.4.0 na swoim Amazfit Pace z ROM 2.8.5.0 model A1612 pomimo odblokowanego bootloadera i rozparowania z telefonem. Antywirusy wyłączone, wszystkie zgody wszystkie na xiaomifans na tak. Wykrywa zegarek, uruchamia bootloader i zatrzymuje się na ~is a directory Wpisz otrzymany kod ... Jestem zalogowany.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

3 godziny temu, mariooshb napisał:

Witam,

Nie wiem dlaczego nie mogę zainstalować ani tego ROM-u ani WOS_2.0_PL_1.4.0 na swoim Amazfit Pace z ROM 2.8.5.0 model A1612 pomimo odblokowanego bootloadera i rozparowania z telefonem. Antywirusy wyłączone, wszystkie zgody wszystkie na xiaomifans na tak. Wykrywa zegarek, uruchamia bootloader i zatrzymuje się na ~is a directory Wpisz otrzymany kod ... Jestem zalogowany.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Coś Ci blokuje.

Nie powinno być ~is a directory.  W pierwszym poście jest filmik z instalacją, więc możesz zobaczyć jakie komunikaty są poprawne.

Prawdopodobnie nie chce mi wykonać root-a na zegarku. Tylko nie wiem dlaczego? Robię wszystko zgodnie z filmikiem i poleceniami.

Dokładnie zatrzymuje się na:

Blokada instalatora.

Na otwartej stronie zaakceptuj warunki

i kliknij klawisz "Akceptuje i Instaluje"

Postępuj zgodnie z opisem na stronie

~is a directory

Wpisz otrzymany kod i naciśnij enter: .... i dalej nic ... zegarek jest w fastboot, nic się nie dzieje, będę wdzięczny za pomoc.

Dodatkowo udało mi się wgrać ROM PACEfied_rel_27_(1.2.37) poprzez UniversalToolsForAmazfit-10, poszło ok tylko teraz nie mogę sparować zegarka z telefonem. Kod skanuje, łączy się, potwierdzam na obu urządzeniach, trochę "miele" i pyta po pewnym czasie o ponownie o parowanie. Nie wiem o co chodzi.

@Kaudii®

Czy jest jakiś sposób instalacji Twojego Romu po instalacji Paceficatora?

instalator wykrywa inny zegarek i nie pozwala na instalację dalej..

IMG_20200108_163540.jpg

Możesz wgrać jakiś dedykowany ROM (nie hybrydę), lub oryginalny. Po tym już pójdzie.

Bo użyłeś toolsa od Pace nie od Stratosa, użyj Back to Oryginał Stratos, każdy z tych modeli ma swojego toolsa.