Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Bramka + czujniki temperatury + rozne


damian1987
 Share

Recommended Posts

Witam , wszystkich na forum  , jest to mój pierwszy post ,  

zaczynam przygodę ze smart-homem  potrzebuje bramki , nie wiem czy wybrać aqara m2 czy starsza wersje , bardziej kompatybilna z wieloma innymi urządzeniami. 

Potrzebuje czujniki temperatur , czujniki otwartych drzwi / okien   to sa urządzenia najważniejsze .

szukam również przekaźnika który robi tzw zwarcie( dowiedziałem się ze mogę użyć przekaźnika plus do tego Przekaźnik elektromagnetyczny ( chce otwierać nim bramę wjazdowa ) czujnik gazu jeśli jest dostępny, czujnik zalania , i wiele innych o ktorych jeszcze nie wiem :))  - proszę o pomoc w doborze przede wszystkim bramki no i również z akcesorii 

 

Edited by damian1987
Link to comment
Share on other sites

  • damian1987 changed the title to Bramka + czujniki temperatury + rozne

Na początku sam zastanawiałem się nad wyborem bramki. Mój wybór padł na Xiaomi V3 (G03LM), głównie przez to, że ma w sobie Wifi, Zigbee i BLE. Obecnie mam już ponad 40 urządzeń (ścienne włączniki światła, czujniki temp/ruchu, gniazdka, termometry, czujki dymu/gazu, kamery, itd.). Dopiero przy tej ilości urządzeń napotkałem na problemy i zamówiłem już kolejną bramkę V3. Na tej bramce mam oparty Alarm w domu i sprawdza się to nawet dobrze.

Na pewno musisz zastanowić się co chcesz stworzyć, jakich urządzeń będziesz potrzebował. Bramka Aqara ma plusy, ale mnie nie przekonały.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...