Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Bateria na 6 godzin !!!!

tomaxas
 Share

Recommended Posts

Proszę o pomoc. Bootloader odblokowany , wgrany ROM od Kaudi wcześniej od SV.... Do wczoraj wszystko było ok aż nagle bateria zaczęła znikać w zastraszającym tempie (6 godzin od 100 do 0).Przywracałem ustawienia fabryczne, wgrywałem różne Romy z tego forum i nic nie pomaga. Może ktoś też tak miał. Jeżeli nic się nie da zrobić zostaje mi wysłać Chińczykowi do reklamacji. I tu pytanie czy da się zablokować bootloader i nie umiem znaleźć chińskiego Romu. Ratujcie.....

Edited by tomaxas
Literówka

Nic to nie dało. Zegarek szaleje. Wpisałem w adb fastboot reset , ładowałem 12 godzin i lipa. Jak i skąd mogę wgrać oryginalny chiński soft. Pomóżcie. Mam go od stycznia i taki byłem zadowolony a tu taki numer. Będę musiał go wysłać , myślę że Chińczyk może się nie wypnie na reklamację. Dużo pływam może się rozszczelnił.

Ale komenda w adb fastboot reset nie robi factor reset zegarka tylko resetuje tryb fastboot czyli wychodzi z niego i uruchamia go normalnie.

Komendy pod adb zeby zrobic factory reset to

Fastboot erase cache to trwa kilka sekund i fastboot erase data i trwa kilkaset sekund. 

U mnie musialem przed rozpoczaciem w adb zrobic adb device bo jak nie robilem to podczas erase wyskakiwal fail.

U mnie to wygladalo dokladnie tak bo robilem kilka dni temu.

Cytat

C:\adb>adb shell reboot bootloader C:\adb>fastboot erase cache ******** Did you mean to fastboot format this partition? erasing 'cache'... OKAY [ 8.025s] finished. total time: 8.027s C:\adb>fastboot erase data erasing 'data'... OKAY [205.160s] finished. total time: 205.163s

Edited by szablix
  • Thanks 1

Teraz to już całkiem się wykoleił. Czarny ekran, przyciski nie reagują, komp go widzi ale nie przyjmuje żadnych komend w adb, wcześniej było ok. Teraz tylko adb devices pokazuje że jest i nic więcej nie zrobisz. Ja pier.... To już naprawdę zostaje go tylko odesłać Chińczykowi.

Próbowałem wgrać pierwszy ROM od Kaudii , który był jeszcze niezabezpieczony, Chińczyka też próbowałem i też nie ruszył. Spróbuję jeszcze raz. Tak łatwo się nie poddam. Adb device wskazuje tylko, że Stratos jest widoczny a pozostałe komendy waiting device. I du.......a.

W Fastboot wszedłem, zresetowałem wg podanych komend, wgrałem rom od Kaudii i co? Zegarek próbuje wstać i "wykrzyknik na ekranie" oraz oczywiście znów nie da się z nim połączyć. Kończą mi się już pomysły.

IMG_20180819_115342.jpg

Edited by tomaxas
Dodatkowe zdjęcie

• 1 month later...