Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

ROM z ustawieniem wielkości czcionki

mazuris78
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
W dniu 15.08.2018 o 19:00, Kaudii napisał:

na xda jest aplikacja, która to umożliwia 

Szukałem, jednak nie mogłem znaleźć. Niestety mój angielski jest mniej niż mierny. Czy jakaś dobra dusza podeśle link do tej aplikacji?

Czy może już ktoś ją wypróbował? Czy zmiana wielkości czcionek nie ma negatywnego wpływu, np. na wyświetlanie tarcz?

To co udało mi się znaleźć to XDA

Nie wiem czy o tą aplikację chodziło?

Edited by carburator

Zaryzykowałem, zainstalowałem, sprawdziłem. Działa.

Ustawienie wielkości czcionki nie ma wpływu na wygląd tarczy. Tam pozostają takie jak były w oryginale. Zmiany są widoczne tylko w launcherze.

Problem jest jednak taki jak przewidywałem. W przypadku większych czcionek, wyrazy czasami nie mieszczą się np. w obrębie klawisza, lub uciekają poza ekran. Nie wygląda to jakoś super, ale jeśli priorytetem jest czytelność, to da się z tym żyć.

• 5 months later...

Panowie prośba wielka - znajomy kupił stratosa, ale wielkość czcionki jest dla niego zbyta mała/nieczytelna dla niego - mam na myśli powiadomienia oraz ustawienia zegarka ????

Rozumiem, że wystarczy zainstalować apkę z tej strony https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/app-set-font-amazfit-watches-pace-t3808837 np. za pomocą Huami Amazfit Tool ?? I najważniejsze pytanie czy musi być wtedy odblokowany bootloader?? To nowy zegarek i nie chcemy stracić gwarancji... Będę wdzięczna za wszelkie sugestie - a może jest już jakaś inna prostsza metoda? ????

Chociaż na forum xda piszą, że nie trzeba odblokowywać i że lepiej instalować przez apk installer? Pewnie najpierw protestuje u siebie np. wgranie tarczy apk przez apk installer bo stratosa już trochę mam, ale gdyby Panowie mieli jakieś uwagi/sugestie to będę wdzięczna ????

Edited by marglcia