Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Gwarancja na zegarki Amazfit PACE kupione w PL

Hans_fit
 Share

Recommended Posts

Witam kolegów, 

Mam pytanie czy wiecie gdzie znajduje się serwis zegarków Amazfit na Polskę? Niestety mój po 4 miesiącach chyba niedomaga. A dokładnie bateria trzyma max pół dnia, wszystkie sztuczki robiłem resety rozparowania itd. Parę dni temu po naładowaniu do fula następuje szybki drenaż, wcześniej zegarek wytrzymywał od 3 do 5 dni na jednym ładowaniu. Zainstalowane jest najnowszy rom bez jakichkolwiek modyfikacji w wersji angielskiej. Amazfita kupiłem nowego w sklepie na allegro mam fakturę tylko, że sprzedawca się zawinął. Zero kontaktu, zero aktywności na Allegro. Stąd moje pytanie czy jest jakiś serwis który zajmuje się gwarancją?

• Administrator

Jednego uwaliłem na basenie bateria trzymała jakieś 24h, drugi sam się uwalił i bateria trzyma 48h.

Jak pech, to pech.

Aktualnie noszę Mi Band 2, bo 3 już dałem żonie.

Pace będę reklamować w GB, jak będę kupować coś nowego to będzie to Bip.

Jeżeli od GB dostanę nowego Pace to go sprzedam, wolę kosztem wyglądu wybrać czas na baterii i wymienić na Bip.

Właśnie z wodą miał kontakt w morzu ale mega krótko żadnego pływania. Tego dnia zostawiłem go nocą na ładowanie, co wstępnie uważałem za przyczynę uszkodzenia, tzn.zbyt długi czas na ładowarce. Potem miałem teorię wysokiej temperatury która panowała w dzień.  Ale możliwe, że parę zanurzeń w  słonej wodzie załatwiło sprawę.

3 godziny temu, Lector napisał:

Jednego uwaliłem na basenie bateria trzymała jakieś 24h, drugi sam się uwalił i bateria trzyma 48h.

Jak pech, to pech.

Aktualnie noszę Mi Band 2, bo 3 już dałem żonie.

Pace będę reklamować w GB, jak będę kupować coś nowego to będzie to Bip.

Jeżeli od GB dostanę nowego Pace to go sprzedam, wolę kosztem wyglądu wybrać czas na baterii i wymienić na Bip.

Dostaniesz zwrot kasy u mnie tak było