Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Mi Remote IR

Grippen
 Share

Recommended Posts

Cześć

Chciałbym zakupić urządzenie z obsługą IR które mógłbym bez problemu sparować z Mi Home (wersja modowana) tak żeby zdalnie obsługiwać klimatyzację czy też inny sprzęt na IR w salonie. Xiaomi Home lata na serwerze EU, lokalizacja Polska,mam dość sporo różnych sprzętów xiaomi w apce (czujniki drzwi, okna, ruch, odkurzacz, nawilżacz, wiatrak, oczyszczacz, gniazdka) - nie chciałbym żeby to wszystko się wysypało... Co radzicie kupić? Czytałem parę zdań o Mi Remote ale to podobno nie działa w EU...

• Developer

najstarsza wersja dziala na eu polowicznie. nie mozna ladowac pilotow z bazy, ale mozna klonowac i automatyzowac. tej wersji urzadzenia nie kupisz nowej nigdzie tylko jakies 2nd hand typu olx.

Dobra. Czyli kupa. A teraz teoretyczne pytanie: czy zakładając od nowa konto na mi home z modowaną apką jak ustawię region na Chiny to bez problemu przeniosę wszystkie sprzęty do nowego konta? (głównie sprzęty które kupiłem w EU: czujniki mija, aqara, odkurzacz viomi, oczyszczacz, etc) czy może są już jakoś zablokowane jak były zarejestrowane na serwerze w EU?

• Developer

przeniesiesz i nie musisz zakladac nowego konta. tylko zanim przeniesiesz wszystko radze z dzien potestowac czesc sprzetu, bo dla mnie chiny dzialaja tak wolno momentami, ze nie da sie z tego korzystac.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept