Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Jacol

Brak komunikacji

Recommended Posts

W Twoim wypadku docisk, więc masz taką przypadłość. Moim zdaniem to nie kwestia docisku i styku pomiędzy złączami zegarek - ładowarka. Tutaj problem jest w zegarku, dociskając wpychasz złącze w zegarku do środka i zaczyna stykać.

W dniu 29.08.2018 o 21:34, mareko napisał:

Jakiś koleś rozbierał swojego na youtubie i odświeżał styki wewnątrz ale pożegnał się z wodoszczelnością

Możesz podać linka?

Otworzenie tych zegarków nie różni się wiele od otwierania obecnych telefonów. Podgrzewasz np suszarką z jednej i z drugiej strony i po woli umieszczając w szczelinie np kostkę od gitary "przecinasz klej". Masz przykładowy filmik dla Pace: YTW środku pewnie wygląda niemal identycznie. Facet poza czyszczeniem styków od wewnątrz podkłada pod koniec coś pod tasiemkę ze stykami.

.

Tu nawet nie chodzi o samo rozebranie ale jak wygląda w środku Stratos. Czy faktycznie może coś tam tak łatwo wypaść, wysunąć się itp. Na tym filmiku już widzę, że styki wewnątrz zegarka są na pinach teleskopowych, jeśli tak samo jest w stratosie to wyjaśnia kwestę dociskania. Widocznie te teleskopy w niektórych egzemplarzach nie pracują płynnie w pełnym zakresie, stąd są minimalne przerwy i kończy się komunikacja z pinami.

ja bym raczej obstawiał jakieś zaśniedzenie styków na zewnątrz stratosa bo nawet jeśli mocno dociskasz to nie ma to wpływu na teleskopy w środku bo punkty stykowe wraz z całą tylną scianką są bardzo sztywne i sie przecież nie wyginają do wewnątrz aby to mogło pomóc teleskopowi wewnątrz,

docisk poprawia przewodzenie po zewnętrznej stronie zegarka - tak mi sie wydaje, ale 100% pewności nie mam

u mnie na początku problemów pomagało przeczyszczenie spirytusem, raz bardzo pomogło spryskanie wd40, potem pamiętam że jeszcze kolejnym razem jak już nic nie działało to nagle pomogła wykałaczka a po pewnym czasie już nic nie dawało rady, zatem mój wniosek jest taki, że coś sie stopniowo pogarsza z przewodnictwem na stykach

jakby znaleźć jakiś środek, który by to dobrze i skutecznie doczyścił, może coś do czyszczenia srebra?

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...