Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Brak komunikacji

Jacol
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie . Czy jak kliknę przywracanie ustawień fabrycznych zegarek powróci do romu angielskiego ( taki był fabrycznie)? Obecnie mam spolszczenie od Kaudii ( super , dziękuję , choć piwa jeszcze nie postawiłem). Zegarek jak został dostarczony podłączyłem do ładowarki telefonu xiaomi,nie ładował się. Podłączyłem do kompa (win 7 starter) kilkukrotnie go wywaliło ale zainstalował się i ładowanie ruszyło. Kolejnego dnia wspólnie z kolegą  podłączyliśmy zegarek do jego kompa na mojej stacji i łączył wyłączał. Przerzuciłem na jego stacje zatrudnił. Wygraliśmy polski ROM od Kaudii (jeszcze raz szacun) i wszystko ok . Podpiełem pod kompa z win7 starter połączył się wgrałem tarcze micha się cieszyła. Kolejnego dnia już problem zegarek po podłączeniu za którymś razem dopiero zaczął się ładować i jakieś dziwne komunikaty nieznane urządzenie. Podłączyłem do kompa z win8.1 kilkukrotna próba i reinstalacja sterowników . Teraz po podłączeniu wyskakuje jako kamera USB ładuje się ale  nic więcej nie można zrobić. Zmieniłem stacje na kolegi to samo. Podłączyłem zegarek kolegi połączył się szybko i jako amazfita Stratos podfoldery się trwieraja. Podłączyłem swój dalej kamera. Podłączyłem kolejny zegarek innego kolegi ( przed wczoraj dopłynął) instalacja poszła ekspresem i widoczny jako azfit Stratos. Może mi ktoś doradzić czy przywrócenie ustawień fabrycznych może pomóc ? Jak zrobię przywrócenie ustawień fabrycznych w zegarku to polski ROM też usunie? 

Noc z tego jak otworzę folder adb nie widzi aktualnych sterowników. Dziwne że jak podłącze inny zegarek to łączy się bez problemu. Łączy się z dwoma innym zegarkami. Jak włączę swój to wywala kamera. Jak na innym kompie instalowałem polski ROM wszystko było ok odblokowanie itd.  Jak podłączyłem do mojego kompa też się łączył mogłem przenosić tarcze następnego dnia nici powiązał się jako kamera intylko ładuje. Poza tym wszystko ok .

Kolejne próby za mną bez powodzenia. Dziwny przypadek bo kilka razy zegarek połączył się z kompem. Mogłem przesłać pobrane tarcze. Teraz nic nieznane urządzenie i koniec a na drugim kompie kamera USB. Bardzo dziwna sytuacja. Poza problemem z połączeniami żadnego innego nie ma . Jak wpadnie coś komuś do głowy co można jeszcze spróbować proszę dać znać. 

Istnieje inna możliwość przesłania np. tarcz zegarka do stratosa?

Istnieje, jednak musiałbyś zegarek w jakiś sposób skomunikować z kompem by wgrać na niego APK wg tego co opisał  @KLIFord

W dniu Sat Nov 18 2017 o 01:04, KLIFord napisał:

WiFi File Transfer APK

Aplikacja dzięki której po połączeniu z siecią WiFi utworzymy dostęp do pamięci wewnętrznej zegarka za pomocą przeglądarki internetowej w kompuerze

Link do pobrania pliku APK

Amazfit IntervalTimer 0.1b

Aplikacja do ćwiczeń. Ustalamy czas ćwiczeń, czas przerwy oraz ilość powtórzeń.

Link do pobrania pliku APK
Link do źródła tematu z aplikacją

Witam ponownie. Mój stratos zaczął łączyć się z kompem jak go docisnąłem za ekran do styków. Dziwne . Nie raz go wyrzuca bo trzeba mocno ściskać. Najlepiej na niego usiąść. Opiszcie proszę jak dokładnie zainstalować tą apkę żeby łączył się przez wifi. Tarcze jak ściągnę i przekopiuję do folderu z tarcami w zegarku to z automatu się otwierają. Nie wiem jak zrobić to z tą aplikacją do wifi. Patrzyłęm jak opisuje to KLIFord ale i tak mi to nie wychodzi . Jak będzie ktoś miał chwilkę to proszę opiszcie to krok po kroku z góry dzięki

Jeszcze co zauważyłem ,że zegarek łączy się jak nie ma komunikacji z telefonem. Nie wiem czy to ma coś do znaczenia ale ja wyłączam bt w telefonie . Jak podłączam bez ściskania to łączy się jako nieznane urządzenie albo kamera usb jak ścisnę to amazfit stratos. Nie wiem o co biega do końca ale ciesze się ,że nie muszę wysyłać zegarka za granicę.

Ktoś kiedyś pisał, że przyczyna może leżeć po stronie wewnętrznej zegarka, tam na stykach rzekomo pojawia sie korozja. Jakiś koleś rozbierał swojego na youtubie i odświeżał styki wewnątrz ale pożegnał się z wodoszczelnością. Chyba w sumie warto poświęcić pływanie zeby zegarek jakoś funkcjonował.

rozebrałem ładowarkę i wyjąłem płytkę ze stykami, teraz dużo łatwiej precyzyjnie docisnąć i ... hurrra!!! da sie jakoś przywrócić połączenie z PC - coś jest na rzeczy z tym dociskaniem

testuje dalej!

Edited by mareko

pokombinowałem i doszedłem do wniosku, że wszystkiemu winny zbyt słaby docisk, po wyjęciu pinów z ładowarki i przyłożeniu mocno do styków w zegarku wszystko działa elegancko, jest i ładowanie i komunikacja z PC, i to za każdym razem! robiłem wiele prób i zawsze działa więc nie jest to dziełem przypadku!

teraz pytanie do znawców co może być przyczyną skoro mocniejszy docisk załatwia problem?

Edited by mareko