Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sceny Mi Home

Recommended Posts

Jak rozumieć warunki mniejsze /większe w mi home. Czy mniejsze to faktycznie mniejsze (<) i większe (>) to faktycznie większe? Czy może któryś z nich jest równy mniejszy (<=) lub równy większy (>=)? 

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Moje sceny - nie wszystkie może komuś się przydarzą, są na moim kanale YT. https://www.youtube.com/channel/UC15AWWn...trLmtnu8mA Jeżeli ktoś ma jakiś problem, na pewno postaram się pomóc.

Klikasz na tej temperaturze. wyskakuje nowe okno. I masz możliwość przeciągając do góry co ma być wyświetlane.  

Dodaj scenę włącz czujnik: wybierz klawisz, ustaw jeden klik w akcji wybierz turn on/off a scene (druga opcja od góry fioletowa ikona) wybierz scenę mruganie (czyli tą co czujnik uruchamia mruganie) Turn on zapisz Dodaj scenę wyłącz czujnik: wybierz klawisz, ustaw dwa kliki (do wyboru masz jeszcze przytrzymanie) w akcji wybierz turn on/off a scene (druga opcja od góry fioletowa ikona) wybierz scenę mruganie (czyli tą co czujnik uruchamia

Posted Images

Czy w okresie efektywności jest jakieś przesunięcie czasowe? O 20:38 włączyła mi się scena, która powinna być efektywna do 20:30.

Jezeli mam warunek godzinowy to działa to bez przesunięcia o rzeczywiście danej godzinie co wpisane w jeżeli. A tutaj taka heca. Strefa czasowa ustawiona poprawna. 

3 minuty temu, cort06 napisał:

Czy w okresie efektywności jest jakieś przesunięcie czasowe? O 20:38 włączyła mi się scena, która powinna być efektywna do 20:30.

Jezeli mam warunek godzinowy to działa to bez przesunięcia o rzeczywiście danej godzinie co wpisane w jeżeli. A tutaj taka heca. Strefa czasowa ustawiona poprawna. 

jaka bramka? jeśli mgl03 z cn to poszukaj rozwiązania w głównym wątku, nawet w ostatnich dniach temat był ponownie poruszany

też mam w wersji europejskiej 2S. I masz rację, że jeżeli w IFie (jeżeli) masz warunek, że o 20:50 zrób coś tam to tak jest. Jednak jeżeli mam scenę z efektywnością od 7-20:30, że powyżej 15 pm włącz ręczny, a 20:31-6:59, że powyżej 15 pm włącz nocny to o 20:38 włączyło mi ręczny ;). Cofnąłem okres efektywności o godzinę do tyłu, zobaczę efekty.