Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Nie wykryto snu


daner77
 Share

Recommended Posts

Witam. Czy w amazfit trzeba coś dodatkowo włączyć aby monitorowało sen? Cytat z jednej z recenzji:

Ważna uwaga: w przypadku liczenia statystyk snu. Amazfit trochę oszukuje i funkcja wykrywania snu działa dopiero wieczorem. Oznacza to, że jeśli np. pracujesz na nocna zmianę i odsypiasz noc rano, albo zrobisz sobie godzinną drzemkę w ciągu dnia, to zegarek uzna, że wcale nie spałeś, bo przecież jeszcze nie było zachodu słońca. Niestety, nie da się wymusić w zegarku opcji ‘teraz idę spać!’ (np. na FitBicie się dało).

Czy ktoś może to potwierdzić?

Edited by daner77
Link to comment
Share on other sites

U mnie wystarczyło wyjąć z pudełka, połączyć z appką i działało. No w sumie włączyłem jeszcze opcję ciągłego mierzenia tętna. Może zegarek jest za luźno lub za ciasno i źle mierzy tętno, co jest głównym źródłem informacji o śnie? Jak zdejmiesz zegarek to czujnik błyska? Może jest zabrudzony i trzeba go przetrzeć... w końcu jest optyczny. 

Link to comment
Share on other sites

Czy opcja musi być włączona? Nie wiem. Też przez ponad rok używałem mi band 2, potem fitbit charge 2, aż wreszcie wróciłem do korzeni. Jednak zegarki Amazfit różnią się od mi bandów. Spróbuj na jedną noc włączyć tą opcję.

Link to comment
Share on other sites

Przy włączonej opcji ciągłego pomiaru pulsu "mierzenie" snu działa, ale tylko w nocy. Tak jak wyżej cytowałem jedną z recenzji zegarka, jak ktoś pracuje na nocną zmianę to amazfit w dzień snu nie "policzy", szkoda.

Edited by daner77
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...