Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.5.4 CN Dev. - wersja PL

Recommended Posts

Przecież jest na początku wątku, o ile chodzi ci o ta wersje.

Kliknij w serduszko, jak masz ukryty link.

Edited by Kri$

Dzięki chińska działa dosyć dobrze ale powoli a ta nie dosyć że po polsku to jeszcze b. szybko. 

Hej Kaudii - 2.6.11 z twojego linka jest w wersji PL ? 

Obecnie mam 2.6.8 i krzyczy o aktualizacje do 2.6.10 która jest po angielsku ... :(

Ok jest po polsku oprócz jednej zakładki ... chińskie znaczki wiec chyba nie ruszać lepiej ? 

zauważyłem ze w wersji 2.6.11  zegarek nie rozpoznaje mi kontaków mimo włączonej zgody na odczyt kontaków - o co chodzi ?

Probem rozwiązany u mmie pomogło rozparowanie i sparowanie od nowa, szkoda że wtedy zegarek resetuje sie od ustawień fabrycznych bo np giną wgrane tarcze, ktoś ma inne rozwiazanie ?

Edited by zed

nigdy nie działał... i pewnie nie będzie w naszym regionie.

Działał na samym początku, ale przestał :) i było to bardzo krótko.

niestety przegrał Pan, ponosi Pan karę umowną określoną w regulaminie :D

wersje dev. beta posiadają język polski, pisałem już o tym na Forum, wersje dev nie beta, nie posiadają i na obecną chwilę wersję stable równiez nie

• Like 1

a jak to jest z wgrywaniem nowej wersji, czy trzeba odinstalowywać starą zanim zainstalujemy nową ? Czy też dirty flash na starą ? 

Nie wiem jak u was ale u mnie jezeli usunę starą zainstaluje nową bez rozparowywania z zegarkiem - nie czyta mi kontaktów zamiast imienia wyświetla mi na zegarku numer telefonu albo no name. Z kolei rozparowywanie pociąga za sobą automatyczny reset zegarka do ustawień fabrycznych i wtedy trzeba od nowa wgrywać apki i soft...

Godzinę temu, zed napisał:

nie czyta mi kontaktów zamiast imienia wyświetla mi na zegarku numer telefonu albo no name.

Bo uprawnienia musisz nadać w nowej aplikacji.

po nadaniu uprawnien nie bylo poprawy - zadziało dopiero po rozparowaniu i sparowaniu od nowa 

Przed odinstalowaniem apki zatrzymaj jej działanie potem wyczyść dane i pamięć podręczną a następnie odinstaluj starą i zainstaluj nową aplikację. I już wszystko wyświetla bez rozparowywania zegarka. 

Jak instalujesz oryginalną aplikację na oryginalną nie trzeba nic czyścić ani odinstalować, aplikacja nowa zainstaluje się na starą