Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.5.4 CN Dev. - wersja PL

Recommended Posts

Na APKmirror jest com.huami.watch.hmwatchmanager_2.6.2-31421_minAPI18(armeabi)(nodpi)_apkmirror.com.apk, wewnątrz widać, ze opisy są po polsku, po instalacji brak.

Bo nie ma w niej przetlumaczonych 1700 zwrotów a jedynie ułamek około 90, ot i cała tajemnica, nadal z językiem polskim ostatnia wersja org. to 2.6.2.dev.beta

Pojawiła się aktualizacja do wersji 2.6.3 ale z samymi chińskimi znakami. 

Ktoś może aktualizował i wie czy jest j.polski ?

image.png.db1638e99fef1c808b4d6676f0f31364.png

Nie ma wersji polskiej, uruchamia się po angielsku.

- Support Italian and French languages.
- Minor bug fixes.

Cześć

Wczoraj przyszedł do mnie Amazfit Stratos, wcześniej zainstalowałem na telefonie Mi6 twoją app, niestety nie synchronizuje się np. sen, kroki, innych jeszcze nie testowałem, masz pomysł dlaczego i co zrobić? Przeszukałem też tematy na forach ale nie trafiłem na odpowiedź. Pomożesz?

Edited by Skleja

Czy ktoś miał problem, że po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu przez maila z wp.pl prosi o aktywacje konta przez link na mailu, którego nie dostaje? bez aktywacji aplikacja nie chce pobrac danych z zegarka...

6 godzin temu, Ortas88 napisał:

Jakie dodano sporty?

Były kiedyś takie szlugi ale chyba nie o to chodzi. Sorry za oftopika, ale nie mogłem się opanować. 

Ale wracając do tematu synchronizacja schodzi w tej wersji jakoś tak powoli. Ale schodzi. 

10 godzin temu, zsiewicz napisał:

Czy ktoś miał problem, że po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu przez maila z wp.pl prosi o aktywacje konta przez link na mailu, którego nie dostaje? bez aktywacji aplikacja nie chce pobrac danych z zegarka...

Masz wieczny problem z apkami od xiaomi. Niestety najpewniejsze jest logowanie przez konto xiaomi a i to najlepiej przez nr telefonu. 

w sklepie cn już wersja 2.6.6

changelog 9_9

新版特性

以下更新适用于[Amazfit智能手表]
1、新增交通卡开卡服务费发票申请流程;
2、新增交通卡充值发票说明;
3、修复部分情况下小爱语音回复无声的问题;

Witam, nie wiem czy robię coś źle, bo zainstalowałem wersję: Amazfit Watch 2.5.2.1-play z GP - wersja PL,  i miałem wrażenie, że mi drenuje coś baterie,  bo w trybie offline zegarek w ciągu dnia zużywa 3% baterii.... a przy połączeniu z tel już nie jest tak kolorowo....dodatkowo nie mam możliwości ustawiania alarmów z poziomu aplikacji oraz tarcze na zegarku mi się same zmieniają więc zmieniam po kolei wszystko (ustawienia, aplikacje), ale poza tym reszta jest ok.

Jak zainstalowałem tą wersje z tego tematu (oraz wersje z Google play) to z kolei nie wyświetla kontaktów podczas połączeń, tylko wyświetla "Nieznany". Ustawienia mam takie same jak przy poprzedniej wspomnianej wersji. Co może być nie tak? Jak to wygląda u Was? Bo chciałem dłużej potestować, ale ten błąd dyskwalifikuje tą apk.

Mając rom cn na zegarku i aplikację amazfit cn dev będą alarmy. Na aplikacji z GP nie bedzie alarmów.

Jak nie wyświetla kto dzwoni to zrób restar telefonu, w sumie po każdej instalacji amazfit powinno się robić.

Co do drenażu zegarka to już pisałś o tym w innym wątku i odpowiedziałem, zrób fr telefonu - to nie wina aplikacji amazfit, nic Ci nie da przeinstalowywanie tej apki. Masz śmietnik w telefonie i tyle.

• Like 1

8 godzin temu, michal01 napisał:

Uprawnienia wszystkie masz dobrze ustawione?

Tak, mam wszystkie, tak samo jak dla wersji Amazfit Watch 2.5.2.1-play z GP - wersja PL w której kontakty są wyświetlane. A w innych wersjach (łącznie z tą z Google play) nie wyświetla kontaktów.... 

7 godzin temu, Axon napisał:

Mając rom cn na zegarku i aplikację amazfit cn dev będą alarmy. Na aplikacji z GP nie bedzie alarmów.

Jak nie wyświetla kto dzwoni to zrób restar telefonu, w sumie po każdej instalacji amazfit powinno się robić.

Co do drenażu zegarka to już pisałś o tym w innym wątku i odpowiedziałem, zrób fr telefonu - to nie wina aplikacji amazfit, nic Ci nie da przeinstalowywanie tej apki. Masz śmietnik w telefonie i tyle.

Co do pierwszego, to ok, gdzieś to już wyczytałem. Co do reszty to nie rozumiem po co jest konieczny restart telefonu z powodu instalacji jednej aplikacji...tzn, że chyba z tą aplikacją jest coś nie tak....(jeszcze nigdy z powodu instalacji aplikacji na telefon nie miałem takiej potrzeby), ale zrobiłem go... nic to nie dało. 

Na FR telefonu jednak się nie piszę... za dużo bym miał do ustawiania i uważam że nie jest to warte, dla takiego zegarka. A na telefonie raczej nie mam "śmietnika" - owszem, mam sporo aplikacji, ale raczej sprawdzonych, bez reklam, itp. śmieci. Sprawdziłem z telefonem dzieciaka, na którym praktycznie nic nie ma, poza standardowymi apkami ... i to nie jest raczej wina tel. Na aplikacji (Amazfit) z Google play, bateria trzyma lepiej (przez 4 dni - spadek do ok 15 % ) ale ze względu na brak informacji o kontaktach... równie dobrze zegarek mogę mieć odłączony od telefonu (tryb offline)... także zabawka bez sensu... jedynie co to funkcje ćwiczeń, póki co działają w miarę ok (zliczanie kroków, pomiar tętna, analiza snu.... szkoda tylko że działa tylko w nocy, nie rozumiem dlaczego nie działa w ciągu dnia, jak ktoś np. pracuje w nocy a śpi w dzień, to ten zegarek tego nie zarejestruje....). '

Myślę, że się poddaję z tym zegarkiem  i kupię coś bardziej stabilnego i sprawdzonego  ;)

Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Witam

po zainstalowaniu Wersja 2.5.4-CN-Dev-PL jedyny problem jaki zauważyłem to brak synchronizacji  ,,Aktywności - dziennych kroków" , reszta synchronizuje się normalnie. Zrobiłem przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych, w telefonie instalowałem 2.6.0,  2.6.2 dev beta,  2.6.4,  2.6.6 próbowałem również synchronizacji z MiFit 3.5.4 . Oczywiście po instalowaniu aplikacji w telefonie ponownie go uruchamiałem i wszędzie efekt ten sam - ,,0 kroków"

Ja mam zainstalowaną wersję 2.6.2-dev, pokazuje nazwy kontaktów z kilkoma wyjątkami, synchronizuje wszystko. Po przywróceniu ustawień fabrycznych bądź rozparowaniu zegarka zawsze będzie 0 kroków. Dopiero zacznie naliczać.

na zegarku miałem ponad 1260 kroków mimo przywrócenia wcześniej ustawień fabrycznych po poście michal01 poruszałem się trochę i aplikacja pokazała mi 13 kroków a w zegarku 1273. Synchronizacja z 2.6.2-dev,  aktywności działa. Nie wiem tylko jak teraz liczy zegarek.

Edited by simon

Dziwna sprawa... zainstalowałem ponownie aplikacje ze sklepu Google play w wersji 2.6.2 .... tylko tym razem zapomniałem rozparować zegarek od telefonu... tylko odinstalowałem aplikacje jaką miałem wcześniej... i teraz normalnie mam wyświetlane kontakty  (nawet nie uruchamiałem ponownie telefonu) i wygląda na to że wszystko działa... wszystko się synchronizuje, zapamiętał wszystkie dane łącznie z tym kiedy był ostatnio ładowany. Potestuję i zobaczę .....język angielski mi nie przeszkadza.

popraw post nie cytujemy całych postów zwłaszcza tak obszernych, poza tym Twój post nie wiele wnosi, popraw to