Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.5.4 CN Dev. - wersja PL

Recommended Posts

15 godzin temu, s_bek napisał:

Cześć,

czy ktoś jeszcze ma problemy z ostatnią aktualizacją pace do 2.8.1.0 i aplikacją na telefon amazfit watch 2.5.4.0, brak synchronizacji, tylko bateria i powiadomienia. Zastanawiam się czy to wina aktualizacji na pace czy aplikacji?

Ja miałem też takie kłopoty ale po instalacji tego rom-u [ROM] Pace US_PL 2.0.0 by Kaudi w końcu działa synch zarówno na wersji spolszczonej dev jak też gp ogólnie jest o niebo lepiej niż na stocku 2.8.1.0.

4 godziny temu, katmai napisał:

Znalazłem najnowsza wersje 2.6.0 CN:

http://app.mi.com/details?id=com.huami.watch.hmwatchmanager

też potwierdzam działanie i synch. na pace i tym rom-ie

Edited by pawelt

Mam 2.6.0.1, i język polski jest OK. Trzeba dodać, że można się logować z innych kont, jest to wersja połączona.

Jest błąd, nie wyświetla kto dzwoni, tylko "nieznany", mimo uprawnień do kontaktów.

Edited by Kri$

Wyczyściłem dane programu odinstalowałem, wgrałem na nowo i dziś już pokazuje kontakty. Jeszcze wyłączyłem i włączyłem telefon i zegarek.

• Like 1

Godzinę temu, Kri$ napisał:

Wyczyściłem dane programu odinstalowałem, wgrałem na nowo i dziś już pokazuje kontakty. Jeszcze wyłączyłem i włączyłem telefon i zegarek.

i to jest podstawowa kwestia po wprowadzeniu zmian, tak trzeba zrobić inaczej zmiany w ustawieniach nie są respektowane przez sprzęt.

Po instalacji aplikacja pokazuje że jest aktualizacja do wersji 2.6.2 gdzie brak jest polskiego języka. Język dostępny jest tylko w wersji beta czy tylko u mnie po aktualizacji jest INACZEJ?

ale po instalacji , której wersji aplikacji, nie ma nowszej niż 2.6.2 bata, a w niej jest język polski

4 minuty temu, Kaudii napisał:

ale po instalacji , której wersji aplikacji, nie ma nowszej niż 2.6.2 bata, a w niej jest język polski

no tak: instaluje 2.6.2.-dev beta (tu jest j.polski)

w "w sprawdź dostępność aktualizacji" wyskakuje info o dostępnej aktualizacji: 2.6.2 i jak się pobierze i zainstaluje to nie ma j.polskiego

Edited by okko19

bo oni coś kombinują z tymi wersjami, i nigdy nie wiesz w jakiej jest polski a w której nie ma, nie ma jeszcze romu z oficjalnego z polskim , ale się przygotowują do niego stąd i może takie kombinacje, bety maja polski , stable nie

29 minut temu, Kaudii napisał:

Ja też mam 2.6.2 dev beta i u mnie aktualizacja nie pojawia się 

image.png.f0f2f4b1bc24d7b70361209815f3e359.png

Nie ma żadnych przybliżonych dat kiedy będzie dostępny oficjalny ROM z polskim językiem?