Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.5.4 CN Dev. - wersja PL

Recommended Posts

Witam.

Kto pomoże. 

Pojawia mi się błąd i nie mogę się zarejestrować w pl wersji tzn nie pobiera danych z konta Google. 

Jak instaluje wersję że sklepu Google Play to idzie bez problemu. 

Edited by pawel_k
  • Like 1

15 godzin temu, Kamil00715 napisał:

po aktualizacji miui na wersję 8.8.3 się usunęła sama dziwna sprawa 

Zapytałem właśnie w wątku dotyczącym AmazMod o podobną kwestię, mi właśnie ta aplikacja zniknęła po ostatniej aktualizacji systemu do miuipolska 8.8.3. Miałem tak już w przeszłości, po którejś aktualizacji aplikacja sama wróciła. Nie przywracałem systemu do wcześniejszej wersji ani nie przywracałem systemu do ustawień fabrycznych.

Liczę, że najbliższa aktualizacja systemu rozwiąże problem, zastanawiam się jednak, co go powoduje.

Swoją drogą, czy któraś apka oprócz AmazModa obsługująca PACEa potrafi wyświetlać pojedyncze wiadomości z Whatsappa, zamiast komunikatu o zbiorczej ilości nieodczytanych wiadomości?

Z góry dzięki.

Witam,

Po instalacji pojawia się komunikat:

BŁĄD LOGOWANIA

ZALOGOWANIE NAPOTKAŁO ANOMALIĘ, SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ, LUB PRZEŚLIJ NAM INFORMACJĘ O BŁĘDZIE, ABYŚMY MOGLI ZLOKALIZOWAĆ PROBLEM

POJAWIA SIĘ I ZNIKA INFORMACJA: BŁĄD LOGOWANIA NULL,C040002

Witam. Czemu program zapisuję tylko sen w nocy a jak po południu mam drzemkę to już tego nie odnotowuje? Dodam że miałem opaske miband2 i normalnie każda drzemkę rejestrowało

to nie wina programu a softu na zegarek, tak niestety jest , że rozpoznaje sen tylko w nocy, była już o tym mowa

Cześć, nie wyświetlają mi się nazwy kontaktu gdy ktoś do mnie dzwoni, pokazuje się tylko "nieznane". Parowałem na nowo i czyscilem dane aplikacji. Uprawnienia są ok.

Czy ktoś ma nowy soft 2.3.5.0 i ma problem z synchro? Problem nie występuje na wersji apk 2.5.2. Wszystkie powyżej mają problem z synchronizacją danych po ostatniej aktualizacji softu.

dlaczego nie widze ukrytej zawartosc ??

heh juz widze ale dziwne ze musze cos napisac aby to zobaczyc...

Edited by rysiek4

Cześć,

czy ktoś jeszcze ma problemy z ostatnią aktualizacją pace do 2.8.1.0 i aplikacją na telefon amazfit watch 2.5.4.0, brak synchronizacji, tylko bateria i powiadomienia. Zastanawiam się czy to wina aktualizacji na pace czy aplikacji?

podobna sytuacja jest po aktualizacji na stratosie z wersji 2.3.4.0 do wersji 2.3.5.0, coś zmienili w systemie a aplikacja tego jeszcze nie wspiera. Zainstaluj na tę chwilę aplikację z GP 2.5.2.1-play z nią nie ma tych problemów.