Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Stratos 2 - nie pokazuje aktualizacji

Recommended Posts

Witam. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem - jeżeli jest to przepraszam za spam i proszę o linka :) 

Od kilku dni posiadam Amazfit Stratos w wersji global. Zegarek posiada ROM w wersji 2.3.4.3, która nie posiada języka polskiego. Niestety przy próbie aktualizacji czy z poziomu aplikacji na tel czy z poziomu zegarka kończy się komunikatem, że zainstalowana wersja jest najnowsza. 

Nie za bardzo się znam na wgrywaniu customowego ROMu, więc póki co wolałbym odpuścić. 

Jakieś pomysły? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam 

Kurcze mam ten sam problem. Amazfit pisze o przywróceniu ustawień fabrycznych, naładowaniu zegarka i kolejna próbę. Niestety to nic nie pomaga. Czy jedyna opcja aktualizacji to wgranie jej samemu z poziomu pc? 

6 godzin temu, Robertos napisał:

Witam,
miałem ten sam problem (pewnie z tej samej okazji nawet kupiliśmy), w końcu znalazłem plik OTA_2.3.4.3_2.3.11.0.zip którym skutecznie zrobiłem aktualizację do wersji 2.3.11.0 (bez odblokowywania zegarka), później już pliki z xda i tak do najnowszej wersji 2.3.13.0

Bardzo dziękuję za pomoc. Twoim sposobem zaktualizowałem zegarek do najnowszej wersji. Każdemu kto ma ten problem polecam iść ścieżką podaną przez @Robertos.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept