Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Universal Tools For Amazfit

Recommended Posts

Posted (edited)

Witajcie! 

Jeśli się powtarzam z tematem to wybaczcie. Nie mogłem na forum znaleźć odpowiedzi na mój problem. Mianowicie po zakupie Amazfit Pace i wgraniu ręcznie j. polskiego po około pół roku przez chyba przypadek zaktualizowałem go i mam j. chiński.. Próbowałem więc ponownie odblokować bootloadera i korzystając z Waszej pomocy wgrać nowszą wersję systemu z j. polskim [ROM] WOS 2.0 PL 1.3.0 by Kaudii. Niestety powershell oraz Wasz program Universal Tools For Amazfit nie wykrywa zegarka. Posiadam Windowsa 10.

Temat wyjaśniony, kabel był problemem..

Edited by Andrek
Temat wyjaśniony

Posted (edited)

Witam chciałem odblokować bootloader za pomocą tego programu podaje na stronie do odblokowywania te dane co podał ten program podczas sprawdzania jak odblokowac BL niestety cały czas na stronie pojawia się komunikat że wersja oprogramowania jest nie poprawna a wszystko dobrze wpisuje mój zegarek to verge bardzo proszę o pomoc 

Bez tytułu.jpg

Edited by _S_E_V_E_N_7

W dniu 20.12.2018 o 19:40, the4anoni napisał:

Witam

Informacja od autora strony unlockamazfit.com

Postępujemy zgodnie z instrukcjami Odblokowywania bootloadera dla Stratosa z tym że w polu Watch OS version podajemy "2.3.6.1".

Dziękuję za uwagę (jednocześnie przepraszam za Caps Lock w tytule).

Źródło: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=73341810&postcount=2

Posted (edited)

spoko udaoło mi sie odblokowac bl, zrobiłem roota aby wymusić kod QR ale po tym obraz na wyświetlaczu jest trasznie rozmazany nie da sie nic odczytać az do ponownego uruchomienia zegarka. Jest jakiś sposób na to aby tak sie nie działo?

Ps: zauważyłem ze po jednej z opcji czyli albo po odblomowaniu bl lub po zrobieniu tego chwilowego roota wyswietlacz nie reaguje na dotyk nie da sie przesuwać w prawo czy lewo nie da sie wejsc w ustawienia. Jak to odwrócić?

Edited by _S_E_V_E_N_7

Witam.

Pobrałem narzędzie, uruchomiłem, podłączam zegarek, trwa wykrywanie i... nie wykrywa. Sterowniki zainstalowane. Windows 7. Co zrobić?

EDIT: oczywiście problem ze sterownikami. Trzeba ręcznie wejść w menadżera urządzeń i kliknąć aktualizuj sterownik i wtedy wykryje zegarek. Później jak zegarek wszedł w tryb fastboot to wyskoczył komunikat o instalacji sterownika "android 1.0". Też go system sam nie zainstaluje i trzeba znów -> menadżer urządzeń -> android 1.0 klik prawym i aktualizuj sterownik. I wtedy dopiero można dalej działać z odblokowaniem bootloadera i ewentualnie z wgrywaniem innych modyfikacji.

Edited by Ernando
rozwiązanie problemu

W dniu 8.01.2019 o 11:18, _S_E_V_E_N_7 napisał:

Ps: zauważyłem ze po jednej z opcji czyli albo po odblomowaniu bl lub po zrobieniu tego chwilowego roota wyswietlacz nie reaguje na dotyk nie da sie przesuwać w prawo czy lewo nie da sie wejsc w ustawienia. Jak to odwrócić?

Witam mam to samo . Teraz zegarek nie działa na dotyk !!! Nawet wgranie nowych romów, reset nic nie pomaga. Tym programem niestety można uwalić zegarek !!

Chyba że znajdzie ktoś sposób na to

Jaki zegarek Verge?

Skrypt był pisany dla Pace i Stratos, to też na tych zegarkach odbyły się testy. Nie było żadnych zastrzeżeń.

image.png

To teraz czekamy dla Verge.

Programy które wcześniej używałem z xda zawsze mi wykazywały że to nie na to urządzenie.

Poszło z przyzwyczajenia (universal) i nie spojrzałem że to na inne :)

PS.

Udało mi się rozwiązać problem ;)

Za pomocą programu "Tool all in one" z xda uruchomiłem "Recovery Flash and ROOT" - TWRP i udało się uruchomić zegarek w TWRP wyczyścić syf i po ponownym uruchomieniu zegarek działa.

Edited by paradox_1
  • Like 1

Witam. Kupiłem amazfit pace . Chciałbym zeby był jezyk polski .

Jestem totalni zielny w tym . Zaczołem robić tak ja z pierwszej strony na filmiku w celu odblokowania tego BOOTLOADER

Utknołem w punkcje tego hasła co ma przyjsć na meila . Gdzie mam podać tego meila zeby mi to przyszło na poczte ?

Najpierw musisz zrobić opcje 2 - jak odblokować bootloader.

Witam wszystkich

Posiadam Amazfit Pace i mam problem z odblokowaniem bootloadera. Na stronie unlockamazfit otrzymuję info "nieprawidłowa wersja os" u mnie jest najnowsza dostępna czyli  huangheUS-2.8.3.0.W czym problem?Zbyt nowa?

Bez kodu nie odblokujesz, dwa że mail przychodzi zawsze niemal od razu. Więc prawdopodobnie coś nie tak z podanym adresem e-mail.

Przepraszam, gdzie znajdę potrzebne 4 pliki do instalacji Romu by Lector?  (md5s.txt: BRAK
- recovery.img: BRAK
- start_update.sh: BRAK
- update.zip: BRAK)

Wgrywam metodą dla Win10

nie ma romu by Lector, jaki zegarek ?

masz kolejne 2 toolsy -   Back to orginal Stratos i Back to orginal Pace, wybierz sobie odpowiedni