Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] WOS 2.0 PL 2.6.2.0 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem restartuje wszystkiego i na nowo zesparowalem z aplikacją i rzeczywiście po kilku próbach GPS złapał. Ale po treningu na próbę chciałem jeszcze raz sprawdzić czy szybciej złapie i niestety po kilkunastu próbach lipa. Nie wiem od czego to zależy. Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jest to zabezpieczenie aby nie wgrać ROMu od Pace do Stratosa (w ROMie Stratosa jest na odwrót).

Skrypt wykrywa model A1619 czyli Stratos EN (zegarek z trzema guzikami fabrycznie z ROMem po angielsku) a ROM jest dla Pace (z małym ukrytym guzikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam wgraną wersję 1.1.3 i chciałem zrobić update ale nie mogę :(.

WWyskakuje mi to samo co koledze z pierwszej strony, o blokadzie instalatora. Ale próbowałem ustawić chroma, IE, FIrefoxa jako domyślną i na każdej nic.

U mnie niestety nie wyskakuje okienko do skopiowania linku tak jak kolega zamazał sobie screena na pierwszej stronie. Próbowałem wyłączyć comodo, wyłączyłem poziom kontroli konta i dalej nic. Zegarek do FastBoota i wisi okno na blokadzie instalatora i nic nie wyskoczyło. Ma ktoś jakiś pomysł?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam   ja mam taki problem:

Wszystko działa poprawnie do momentu przesyłania update.zip.   pokazuje ze przesłane ale w 10 sekund.  potem błąd tego pliku.  Cały proces skraca sie do 1 minuty.

W związku z tym nie da sie wgrac romu.   Inne romy wgrywane narzędziem Toolsforamazfit normalnie.....(teraz mam pacefied)  Próbowałem wielokrotnie i zawsze bład z update.zip

Jako to może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, grucha06 napisał:

witam   ja mam taki problem:

Wszystko działa poprawnie do momentu przesyłania update.zip.   pokazuje ze przesłane ale w 10 sekund.  potem błąd tego pliku.  Cały proces skraca sie do 1 minuty.

W związku z tym nie da sie wgrac romu.   Inne romy wgrywane narzędziem Toolsforamazfit normalnie.....(teraz mam pacefied)  Próbowałem wielokrotnie i zawsze bład z update.zip

Jako to może być problem?

Wrzuć zrzut ekranu podczas instalacji i błędu. Z mojego doświadczenia wynika, że przyczyną najczęściej jest utracona komunikacja pc-zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...