Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

polskie menu Stratos rom 2.3.4.0


Recommended Posts

Dzień dobry, jestem tu pierwszy raz. zajęłam się tematem zmiany języka na polski w zegarku męża AmazFit Stratos. Jest menu angielskie, mąż chce polskie. Mam już kod do odblokowania. Mam też wersję rom 2.3.4.0. i niestety nie widzę polskiego oprogramowania do niej i rzuciło mi się kilka komentarzy w oczy, mówiące o tym, że po zmianie języka na tej wersji, nie działa już dobrze. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą wersją i skąd ewntualnie mam ściągnąć oprogramowanie. Tutaj na xiaomi fans nigdzie nie widzę. Podkreślam, że jestem maksymalnym laikiem i do tej pory wszystko robiłam zgodnie ze wskazówkami na youtube, pocąc się przy tym ze strachu jak mysz :/

Link to post
Share on other sites

Aby wgrać polskie menu do zegarka, za pomocą TEGO PROGRAMU musisz odblokować Bootloader. Przede wszystkim najpierw trzeba zainstalować odpowiednie sterowniki do zegarka adb-setup-1.4.3.exe

Po odblokowaniu BL, należy za pomocą poradnika z tej strony  idąc krok po kroku wgrasz polski rom.

Przed rozpoczęciem procedury należy czytać, czytać i jeszcze raz czytać

Edited by szablix
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Witam, też jestem na tym forum nowy więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym zapytać o instalacje polskiego oprogramowania. Również mam tą samą wersje oprogramowania w języku angielskim. Czy wersje spolszczonego oprogramowania muszę dobrać do wersji oryginalnej? I czy podczasz instalacji wszystkie dane z zegarka są formatowane? 

Link to post
Share on other sites

@bondzo83Polecam lekturę tematów związanych z polskim romem. Ja osobiście używam oficjalnego wydania z językiem angielskim. Polski jest mi zbędny i doceniam możliwość automatycznej aktualizacji z poziomu zegarka do nowszych wersji gdy wyjdzie takowa. .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy jest tu ktoś z Poznania kto mógłby pomóc mi w zakresie wgrania polskiego menu? Ja kompletnie się na tym nie znam, a zegarek kupiony na prezent w rodzinie, niestety nie do końca sprawdza się z ANG menu. Wielka prośba o pomoc i ewentualny kontakt.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Lector locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...