Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Mi 8 - czy warto?

MaKowal88
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się nad wyborem nowego smartfona i mocno rozważam Mi 8. W recenzjach jak tutaj https://youtu.be/ddg7EtOzpgs wypada przyzwoicie. Nawet chiński soft da się użytkować. 

Jest kilka minusów ale mogę z nimi żyć. Co myślicie o tym modelu za około 1800 zł z Chin? Kupię coś lepszego? 

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Developer

a ja żeby było ciekawiej to kupiłem kolejną sztukę i to w wersji EE. czekam na dotarcie przesyłki, co do wyboru między Mi8 a Mi Mix 2S to kwestia odczuć wizualnych, sprzęty niemal identyczne więc to jest jedyna kwestia, która moim zdaniem decyduje o wyborze konkretnego modelu,

2 godziny temu, zsiewicz napisał:

Ja czekałem na ten telefon, aż w końcu wybrałem mi mix 2s i jestem bardzo zadowolony. Według mnie mix lepszy od mi8 jeśli mówimy o xiaomi.

Skoro lepszy to skąd dylemat jaki wybrać to po pierwsze,

a po drugie to może podzielisz się z przyszłymi nabywcami , dlaczego w Twoim odczuciu warto wybrać ten właśnie model, wiedza bezcenna i mega pomocna

Wybrałem mi mix 2s ze względu na bezprzewodowe ładowanie i brak notcha. Choć do notcha mógłbym jeszcze przywyknąć gdyby np dało się go ukryć tak jak w op6. A jeśli chodzi o dylemat to po prostu miałem na oku od początku mix2s ale z niecierpliwością czekałem na mi8 myślałem że po takim czasie wypuszcza ciekawszy i lepszy model niż mix2s, ale niestety. 

Ilu użytkowników tyle opinii. Mam od dwóch tygodni i nie narzekam. Aparat daje radę, zdjęcia nocne przyzwoitej jakości, sztuczna inteligencja czasami się gubi ale ogólnie jest ok. Po przesiadce z RN 3 czuć różnicę. Czekam teraz na MIUI 10 i zobaczę co wtedy będzie.