Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

luis

Stratos_Stock_US_Firmware_2.3.4.0

Recommended Posts

ktos uzywa? mam od ponad dwu tyg. i smiga az milo:) szukam czy ktos moze przerabial w tym romie zmiane na jednostki metryczne nieimperialne:)

Bateria na +

smiga szybko na +

narazie brak na -

dobra rada przy flashowaniu zrob zerowanie (nie nakladac na inne niekoszerne romy)

link do forum xda:

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-stock-international-firmware-t3764636

link do romu:

https://mega.nz/#!g4JSXKCb!m3CrNAkJZnyppop1CL585G-3NUJtGevyebJ1A1hF81w

• Like 12
  • Thanks 4
  • Haha 1

14 godzin temu, luis napisał:

szukam czy ktos moze przerabial w tym romie zmiane na jednostki metryczne nieimperialne:)

Co przez to rozumiesz? 

Nie mam porównania z innymi, ale też mam ten ROM i ładnie pracuje.

Czy przypadkiem zmiany jednostek nie robi się z poziomu aplikacji w telefonie?

Ja mam pytanie z innej beczki - czy ten ROM idzie spolszczyć?

Edited by _Bartek_

Ten rom w oryginalne ma bug w postaci niedokładnego zaliczania kroków, w związku z niezliczoną ilością postów odnośnie tego problemu (choć problem jest szeroko poruszany na xda) @Kaudii zdecydował o jego wycofaniu, gdyż miał dość wysłuchiwania o problemie który nie leżał po jego stronie. Co było z jego strony słuszne.

inicjalnie po instalacji i zrzuceniu danych z telefonu przez mifit nie przerzucilo jednostek myslalem ze to bug ale dzis jeszcze raz przestawilem na imperialne i pozniej na nasze i poszlo wiec dzieki:)

co do buga nie zauwazylem wiekszych przeklaman :) zreszta na z nim glownie plywam na wodzie i sluzy do puszczania muzyki:)

ogolnie ten zegarek tetna tez nie mierzy praktycznie wcale (jesli chodzi o dokladnosc) wiec mam nadzieje ze nastepca bedzie precyzyjniejszy:)

aczkolwiek co najwazniejsze dla mnie to poprawili prace z pulsometrami zew. tzn np w moim przypadku GEONAUTE z decathlonu:) wczesniejsze softy co chwile laczyly i rozlaczaly a ten smiga idealnie.

Edited by luis