Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

AKTYWNOŚĆ W ZEGARKU BRAK WYŚWIETLANIA WYSOKOŚCI

tomiq75
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Witam 

mam teki sam problem nie pokazuje mi się wysokość w treningach w ogóle i dodatkowo nie działa kompas. 

Mam AMAZFIT Pace wersja ROM 2.8.0.5 czy zrobienie powyższej czynności nie zepsuje mi zegarka?

Czy skasuje wszystkie moje  treningi? W załączniku jak to wygląda. 

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam 

IMG_20180730_091419.jpg

Edited by marcin547

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam Wszystkich. Też mam taki problem - brak wskazań wysokości na treningu rowerowym. Gdyby któryś z Kolegów chciał dokładniej wytłumaczyć gdzie te komendy wykonać? Czy zegarek trzeba podłączyć do komputera i w jakim folderze te komendy trzeba wpisać. Z góry dziękuję za pomoc.

• 2 weeks later...

Przyłącze się do tematu.

Pace na romie Pace US_PLby Kaudii ma problem ze zliczaniem przewyższeń i wskazanie ciśnienia, po powrocie na wos 2.0 PL 1.1.4 problem dalej występuje. Próbowałem delikatnie małą igłą przeczyścić otwór po lewej stronie pace. Nie pomogły też komendy. Macie jakieś rady?

W dniu 6.07.2018 o 14:32, rcienio napisał:

adb shell reboot bootloader

fastboot erase cache

fastboot erase data

fastboot reboot

Edited by ryba81
Barometr działa, wyczyściłem ponownie otwór. Nie działa przewyższenie.

• 2 weeks later...
W dniu ‎06‎.‎07‎.‎2018 o 11:23, tomiq75 napisał:

Witam.

Od jakiegoś czasu podczas aktywności:jazda na rowerze nie pokazuje mi zmian wysokości.

non stop mam teren płaski 350m.

Jest jakieś rozwiązanie dla tego problemu?

Hej ! Też tak miałem. Zmieniałem romy, przywracałem do ust. fabr. i nic nie pomagało. Na początku pomiar wysokości, a potem równina...

Pace (tak mi się wydaje) na podstawie GPS pobiera wysokość n.p.m. tylko na początku, a następnie koryguje ją na podstawie wskazań barometru.

Rozebrałem swój zegarek i okazało się, że przy otworku jest taka cieniutka folia, którą miałem przedziurawioną (chyba jak czyściłem spinaczem...)… 

Można jeszcze wykonać test: na kompasie włączyć na barometr. Następnie z wyczuciem, ale dosyć mocno naciskać na ekran. Ciśnienie powinno się zmieniać. Jak się nie zmienia, to albo dziura w folii, albo uszkodzony barometr...

Nikomu absolutnie nie polecam tego rozwiązania, bo jest lekko karkołomne. Ja jednak "zapaćkałem" cieniutko tą dziurkę od środka silikonem akrylowym, złożyłem zegarek i.... działa zmiana wysokości przy treningach... 

• 3 months later...
  • 4 weeks later...