Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

TomLask

Amazfit Stratos: 2 problemy z użytkowaniem

Recommended Posts

jak użyjesz tej aplikacji to wybierz format zapisu bez +48 i bez spacji i  zatwierdź dla wszystkich kontaktów, pomimo iż wszystkie kontakty nadal wyświetlają się ze spacją,

u mnie te dwie kwestie rozwiązały problem większości kontaktów rozpoznawanych na zegarku,

A kontakty masz w telefonie ? Bo ja mam ustatawione z google to coś robi?

Niestety nic nie pomogło dziwne jest to że jak dzwoni to na zegarku jest UNKNOWN A po chwili przychodzi powiadomienie że nie odebrane polaczenie od np.MAJA. więc jak dzwoni to nie podaje nazwy A po chwili już wie kto dzwonił  o co może chodzić?

to nie tak, format zapisu kontaktu mu nie pozwala wyświetlić nr telefonu lub niewłaściwe uprawnienia dla aplikacji Amazfit o których pisałem, a powiadomienie jest generowane w telefonie i przesyłane na zegarek, dwa odmienne powiadomienia

Posted (edited)

A jakie jeszcze uprawnienia dla aplikacji są oprócz tych co wysłałem zdjęcia?

Edited by Bukles

a pokaż mi jakie masz ustawione, porównam z moimi, z tym że ty masz Huawei z tego co pamiętam a to dziwne telefony

Ale to są ustawienia w telefonie czy apce? Jakiej używasz bo ja mam Amazfit watch

Ty masz Xiaomi i to chyba bedzie tak że z tymi telefonami będzie chodzilo wszystko cacy u mnie niema takich rzeczy jak u Ciebie.

Bydgoszcz

być może, tak jest , ale nie mam Samsunga by to sprawdzić, przykro mi bardzo

Będę musiał się oswoić z tym defektem albo odsprzedac ten zegarek komuś innemu póki jest nowy, a szkoda bo bard,o mi się podoba😫 dzięki za pomoc 

Jeszcze jedno pytanie.

Używasz aplikacji Amazfit Watch?

Możesz sprawdzić czy to masz włączone bo ja niemoge tego potwierdzić i niewiem czy to nie w tym problem

20190705_233419.jpg

20190705_233455.jpg

20190705_233508.jpg

Screenshot_20190705-233547_Amazfit Watch.jpg

Wracam do tematu problemów z powiadomieniami na zegarku. Po FactoryReset mojego Huawei Mate 10 lite problem chwilowo jakby ustąpił. Jednak w kolejnych dniach zaczął powoli wracać, i praktycznie po około tygodniu było tak samo, czyli losowo dochodziły powiadomienia oraz pojawiał się na zegarku komunikat o rozłączeniu i za chwilę ponownym połączeniu.

Mam wrażenie, że problem leży w telefonie i chwilowym rozłączaniu połączenia BT  z zegarkiem. Po instalacji kompletu użytkowanych przeze mnie aplikacji praktycznie wróciłem do punktu wyjścia. Być może problem leży po stronie jakiejś z użytkowanych przeze mnie aplikacji lub też samego BT w telefonie.

Na chwilę obecną zainstalowałem niewspieraną już aplikację AMF i na razie powiadomienia docierają, chociaż komunikaty o rozłączeniu nadal się pojawiają.

Czy jest szansa na pozyskanie odblokowanej aplikacji AMF?

Posted (edited)

p dzisiejszej aktualizacji apki do wersji 3.0.0 nie chce się połączyć z zegarkiem czy ktoś miał taki problem ? czy będzie trzeba zrobić HR

jest rozwiązanie odinstalowanie amazfit i ponowna instalacja

Edited by 76yelo

Posted (edited)
14 godzin temu, 76yelo napisał:

p dzisiejszej aktualizacji apki do wersji 3.0.0 nie chce się połączyć z zegarkiem czy ktoś miał taki problem ? czy będzie trzeba zrobić HR

jest rozwiązanie odinstalowanie amazfit i ponowna instalacja

U mnie przestały działać powiadomienia. Wyświetlał się kto dzwoni i nic więcej.

Ten sam sposób pomógł. Odinstalowanie i zainstalowanie apki.

Edited by Panda San