Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii

Recommended Posts

Brak paska postępu.
"Sukces" oznajmił instalator.

EDIT: Po zmianie portu instalacja przebiegła prawidłowo.
          Przepraszam za posta.

Edited by humanitas

Witam, nie mogę zainstalować tego romu, podczas generowania klucza pojawia mi się okienko "akceptuje i instaluje" ale nie da się na niego kliknąć, ktoś pomoże? 

"Strona otwarta ręcznie, lub instalator nie przekazał numeru seryjnego."

Edited by JACHU02

To chyba głupie pytanie... Która wersja jest najnowsza - z tego wątku 2.0.1 czy 2.0.11

Ten wątek jest z lipca, 2.0.11 z marca.

W dniu 23.09.2018 o 10:53, Kaudii napisał:

Widget Mi Home u mnie uruchamia się za każdym razem,  i nie gubi połączenia, jest to najbardziej stabilna i utrzymująca połączenie wersja jaka udało mi się znaleźć na zegarek. W późniejszych dokonali zmian,  które uniemożliwiają uruchomienie widgetu po przeniesieniu na inny Rom. Ale zobaczę czy da się coś z tym zrobić.

Ok, zauważyłem co jest nie tak. Po resecie zegarka Mi-Home ładnie działa, po zainstalowaniu jakiegoś watchface apk, Mi-home zawiesza się i kręcą się tylko kółeczka

Edited by Crowmaster

Witam,

przy próbie odczytu danych zegarka wyskakuje komunikat: waiting for any device bootloader i nie przechodzi dalej

proszę o pomoc

pzdr

Edited by roberto

Tak, probuje odczytac dane techniczne zegarka w oknie polecen adv w celu odblokowania zegarka i wgrania PL menu, ale nie przechodzi dalej po wpisaniu komendy

nie ma polecenia adv

trzeba w adb wpisać   -   adb reboot bootloader

następnie   -  fastboot getvar all

i masz wszystkie informacje jakie potrzebujesz

a jeśli nie widzi ci zegarka to sprawdź czy sterowniki masz poprawnie i właściwe zainstalowane

Tak wlasnie robilem zgodnie z instrukcja po czym wpisujac fastboot getvar all zamiast informacji jest tylko <waiting for any device bootloader> i nie mozna juz wpisac zadnego polecienia 

Mialem na mysli adb a nie adv, zegarek jest widoczny, wpisujac wczesniejsze komendy to sprawdzilem

Edited by roberto

2 minuty temu, roberto napisał:

Tak wlasnie robilem zgodnie z instrukcja po czym wpisujac fastboot getvar all zamiast informacji jest tylko <waiting for any device bootloader> i nie mozna juz wpisac zadnego polecienia 

to znaczy że masz problem ze sterownikami , lub gniazdem USB , wyłącz antywirusa, wyłącz zaporę,  niestety nikt za ciebie tego nie zrobi,

a jakie zainstalowałeś sterowniki ?

Hmm nie kojarze by w instukcjach zmiany softu byla mowa o jakichs sterownikach... Gdzie je znajde? Zainstalowalem ten adb, podlaczylem kabel usb i chyba tyle

podawałem już wielokrotnie na forum, że nie minimal adb a adb setup 1.4.3 ,  https://androidfilehost.com/?fid=24686681827312411

odinstaluj sterowniki i uruchom ponownie komputer, zainstaluj te co podałem i uruchom ponownie komputer, potem podłącz zegarek i zobacz w menedżerze urządzeń jak jest rozpoznawany , jeśli jest jako Amazfit Stratos 2 to będzie ok, po tych zabiegach dopiero baw się dalej, czyli sprawdź czy adb widzi zegarek jeśli tak to przejdź do fastboot i działaj dalej. powodzenia

Udalo sie wgrac soft 😀 jak przywrocic treningi wykonane na starym sofcie? Zapisane sa na telefonie w aplikacji i na zegarku tez je eksportowalem przed zmiana jezyka, ale nigdzie nie widze jak je importowac. Bede wdzieczny za pomoc

Edited by roberto

W dniu 1.07.2018 o 18:10, Kaudii napisał:

Ukryta Zawartość

Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kawka po instalacji. ☺️

• Like 1

Hej, mam do Was pytanie odnośnie zegarka Amazfit Stratos.

Mam go od 2 tygodni, na początku wszystko pięknie działao, po kilku dniach zaczął mi lagować (kilka razy dziennie dostaję komunikat "launcher is not responding"). Często nie jestem w stanie przewijać ekranów, nie reaguje mi na przyciski, aż go nie zresetuję. Sprzedawca chinczyk polecił factory settings reset - zrobiłem, ale po kilku dniach sytuacja się powtarza. Ostatnio zlagowała mi nawet godzina, zegarek pokazywał godzinę do tylu niż sparowanym telefonie.

Jak myślicie, czy zmiana ROMu coś da? Wiadomo, że stracę gwarację, ale czy jest szansa że zegarek przestanie lagować?

W skrócie - co radzicie - aktualizować soft czy odesłać do sprzedawcy (wada mojego egzemplarza)?

A soft chiński aktualizowałeś czy jesteś na tym co dostałeś, może spróbuj wgrać nowszą wersję jeśli jest dostępna?