Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji z tej samej wersji na nowsze wydanie nastąpił drenaż baterii... w jeden dzień potrafi zjechać do zera. Generalnie niczego nie zmieniałem. Była czysta nakładka na poprzednią wersję tego samego romu.

Edytowane przez yankee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

co rozumiesz przez czysta nakładkę, zrób factory Reset  zegarka i zobacz co się będzie działo, wiele osób tak robiło i jakoś problem nie wystąpił, chodź bywają przypadki drenażu baterii, ale moim zdaniem to nie jest wina softu, tyle razy ile ja zmieniałem soft na swoim zegarku jeszcze nikt nie robił, i nigdy drenaż baterii nie wystąpił, ale zawsze jest FR po instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam problem z aktualizacją romu do 2.01 (z 1.04). Otóż instalacja stoi w miejscu (załącznik). Czekam już ponad 20 minut. Zegarek sam przeszedł w trym fastboot. Wcześnie zrobiony FR zegarka.

Komputer i zegarek był ponownie restartowany. Przy kolejnej próbie wciąż brak zmian.

Będę wdzięczny za pomoc.

ss.png

Edytowane przez tweteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje problem lezy w polaczeniu z internetem. Wylacz firewalla i antyvirusa i uruchom program jako administrator. Prawidlowo powinienes zostac przekierowany na strone z generatorem indywidualnego klucza niezbednego do uruchominia dalej instalatora.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja.

Antyvirus itp wyłączone. Komputer ponownie restartowany z zegarkiem. Program uruchamiany jako administrator. Wylogowałem się z forum i zalogowałem ponownie. Dalej bez zmian, wisi w tym samym miejscu i nic nowego się w przeglądarce nie otwiera.

Dodam, że abd widi urządzenie i wszystko robione jest na tym samym systemie co instalacja 1.0.4.

 

W menedżerze ustawień po FC procesu "fastboot" pojawia się strona z taką informacją (zał.). W instalatorze jest wiersz z informacja o wpisaniu kodu.

Nie mogę tego zrobić z uwagi na fakt, że strona otwiera się ręcznie.

 

ss1.png

Edytowane przez tweteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaudii poprostu u siebie zauwazylem, ze programy uruchamiane jako administrator potrafia dzialacinaczej niz uruchamiany normalnie. Ale to raczej moja subiektywna opinia na moim magicznym systemie, ktory czeka na ssd i reinstal, al to juz po urlopie.

P.s. sorry ze bez polskich znakow ale na tablecie tak mi sie pisze szybciej i latwiej

 

@tweteks a jaka masz przegladarke? Przychodzi mi do glowy jakis adblock lub cos takiego ? sprobuj zmienic przegladarke, portow poblokowanych na routerze nie masz przypadkiem ? Malwarybytes uzywasz bo tez potrafi blokowac.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam bez administratora i zmian niestety brak. Przeglądarkę zmieniłem na Opere i jestem zalogowany. W dalszym ciągu nic się u mnie nie wyświetla. Portów blokowanych nie mam na pewno. Malwary wyłączone całkowicie na 100%. Jakieś pomysły? Może coś ze sterownikami fastboot? Choć w nich na pewno nie grzebałem po instalacji 1.0.4.

Postanowiłem spróbować na laptopie. Niestety problem za pewne dotyczył jakiegoś rodzaju sterowników, bliżej mi nieznanych. Instalacja ruszyła.

Dziękuję szablix za pomoc.

Edytowane przez tweteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i przypiął ten temat
  • Kaudii® odpiął ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...