Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

no i poszło, wczoraj doszedł zegarek, odblokowałem bootloader i wgrałem rom z tego tematu wszystko ładnie i pięknie bez problemowo :) mam tylko jedno pytanko, pare razy nacisne na nr. seryjny to pokazuje sie odblokowanie labolatorium, gdzie znajdę to labolatorium 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poniżej , czyli przesuń ekran palcem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kaudii Nie działa u mnie włączanie minutnika przyciskiem środkowym. Nie działało przed Factory Reset, nie działa też po. Włączanie tapnięciem działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie działa,     może problem leży w sprzęcie?

Proszę innych użytkowników ROMu o sprawdzenie tej kwestii u siebie i o informację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy innych funkcjach jak np. stoper, środkowy przycisk jak najbardziej działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście minutnik nie jest potrzebny ale potwierdzam, że nie działa włączenie środkowym przyciskiem. Tzn. Jak już wejdziesz w minutnik tapnięciem to resztę opcji da się wywołać środkowym przyciskiem ale nie z pierwszego ekranu. Pozostałe funkcje menu jak treningi, stoper itp. Już reagują na środkowy przycisk normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby pierdoła, ale zdziwiło mnie nieco, że nie można ustawić sekund w minutniku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa bez problemu wejście w minutnik i wszystkie operacje mogę uruchomić środkowym przyciskiem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak powyżej, wejście w funkcje minutnika środkowym przyciskiem i kolejne operacje tym przyciskiem również działają bez problemu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie włączyć minutnika środkowym przyciskiem się nie da. 😁po kliknięciu palcem i uruchomieniu obsługa jest możliwa z przycisków.

Tylko, czy to jest problem? Wg mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wypowiedziach widać, że u części osób działa, a u części nie. Nie jest to pojedynczy przypadek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo dziwna sprawa, wszyscy mamy z tej samej instalki, u jednych jest ok a u innych nie, może ktoś kto ma problem skusi się na factory reset i ponowną instalację, by sprawdzić czy nadal problem występuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie też to nie problem. Tym bardziej że działa tylko nie z przycisku a z dotyku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście problem duży nie jest. Jeżeli zaś chodzi o sam reset bez ponownego instalowania ROMu to mi nie pomógł. Zrobiłem Factory Reset z poziomu menu zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale powinno działać z przycisku, jak u części osób, dlatego jak ktoś się zdecyduje na wspomniany przeze mnie zabieg i da info co i jak , będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, 

Czy ktoś testował ten ROM jeśli chodzi o zliczanie przewyższeń ? 

Na CN 2.0.24.0 z XDA algorytm daje tak d... jeśli chodzi o prawidłowe dane, że szkoda gadać.... 

Rozumiem jeszcze jakby to była różnica 5 - 10 %, ale np na jeździe na rowerze gdzie powinienem mieć (ostatni trening) 1100m, Strator pokazuje 370 w górę, 200 w dół... 

Jak sytuacja tutaj ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych którym nie działa uruchamianie minutnika z przycisku - zmieńcie w apce na telefonie by minutnik nie był na końcu to zadziała.

Dla tych którym działa uruchamianie minutnika z przycisku. Sprawdźcie czy ostatni launcher w zegarku uruchamiania się z przycisku bo pewnie nie.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem na oryginalnym sofcie będzie tak samo, postaram się to dzisiaj wieczorem potwierdzić, bo nie ma tam żadnych modyfikowanych plików dołożony tylko 1 plik z j.polskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem też, szkoda czasu i baterii na sprawdzanie takiej pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, już sprawdziłem, dokładnie jest tak jak @Axon napisał, każdy widżet jaki jest ustawiony jako ostatni z listy, nie jesteśmy w stanie go włączyć środkowym przyciskiem, taki zamysł producenta,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kaudii Już wcześniej było pytane o to, ale zapytam ja się ma sprawa obecnie - planujesz dodać Mi Home?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam . 

Mam pytanko kumpel zamówił sobie wczoraj  Stratosa wersję chińską jaki rom najlepiej do niego pasuje oczywiście rom z PL ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może instalować ten którego dotyczy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki dzięki bo jeszcze chińskiej wersji nie robiłem więc nie byłem pewien co i jak . Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, jendrush napisał:

@Kaudii Już wcześniej było pytane o to, ale zapytam ja się ma sprawa obecnie - planujesz dodać Mi Home?

Planuję , ja u siebie już mam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi