Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Pankrat

AmazFit app przeniesienie danych

Recommended Posts

Chcąc mieć synchronizację z MiFit musiałem sparować aplikację Amazfit z kontem miui, niestety w ten sposób zostało utworzone nowe konto.

Czy jest możliwość exportu wszystkich danych (łącznie z odczytem snu, pulsu i kroków) ze starego konta i przeniesienie ich do nowego? Dostęp do starego konta mam z drugiego telefonu.

edit:

poddałem się, zostaje przy amazfit app i starym koncie. Niestety wszystkie próby backupu powodowały, że aktywności są widoczne w zegarku lecz nie można ich ściągnąć do aplikacji. Szkoda mi trochę roku danych a mifit nie jest mi niezbędne do życia.

Można usunąć wątek.

Edited by Pankrat

Jeśli podasz to samo konto w aplikacji Amazfit to będzie używane stare. Także coś musiałeś źle podać.

Po dodaniu starego kont w Amazfit można też dodać w MiFit zegarek Amazfit i w obu aplikacjach będzie to samo (Amazfit będzie zapisywał na konto a Mi Fit będzie odczytywał z konta  nie z zegarka).

W dniu 29.07.2018 o 10:19, bigl napisał:

Jeśli podasz to samo konto w aplikacji Amazfit to będzie używane stare. Także coś musiałeś źle podać.

Może źle napisałem albo źle przeczytałeś. Konto na Amazfit app mam już długo i nie jest to konto w żaden sposób powiązane z moim kontem xiaomi które również posiadam długo. Po prostu przy zakładaniu konta w Amazfit założyłem nowe a nie skorzystałem z używanego xiaomi. Nie było możliwości wtedy synchronizacji pomiędzy tymi dwiema aplikacjami. Jak pojawiła się możliwość to tylko dla kont które mają takie same ID. Tak więc w moim przypadku wiąże się to z utratą wszystkich aktywności i założenie nowego konta w Amazfit aby cieszyć się pełną synchronizacją.