Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Xiaomi imilab EC3 - połączenie LAN


Deimer
 Share

Recommended Posts

Witam,

Połączyłem kamerę EC3 z routerem za pomocą wifi, z racji słabego sygnały pociągnąłem kabel LAN do kamery. Mimo to kamera korzysta z sygnału wifi, ale pozwala mi na ustanowienie hotspotu. Czy można jakoś przełączyć aby kamera korzystała z LAN a nie wifi?
 
 

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej miałem sparowane po wifi. Po podłączeniu LAN resetowałem kamerę. Mimo połączenia LAN aplikacja przy próbie połączenia kamery na nowo wymusza włączenie wifi (próbowałem podłączyć kamerę bez wifi w telefonie).

Link to comment
Share on other sites

  • Developer

wifi w telefonie jest potrzebne, zeby apka znalazla kamere w poblizu (tak dziala wyszukiwanie wszystkiego w mi home). pozniej moze cie pytac co wybrac dla kamery czy wifi, czy eth. jesli nie pozwala wybrac to bym podlaczyl ja do tymczasowego hotspot na telefonie, a potem go wylaczyl i zobaczyl, czy wciaz dziala po lanie.

Link to comment
Share on other sites

Połączyłem kamerę za pomocą tymczasowego hotspota + kablem LAN z docelowym routerem. Później wyłączyłem hotspot i kamera działa z LAN. Natomiast w ustawieniach kamery dalej widnieje, że kamera jest podłączona zdalnie za pomocą tymczasowego hotspota (którego tam już nie ma). Prawdopodobnie kamera tylko jak wyczuje LAN korzysta z niego ale w ustawieniach w zakładce "Informacje o sieci" pozostaje info, że połączenie zdalne :) 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...