Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Jacek S.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako baaardzo początkujący w dziedzinie smart home, więc podzielę się problemem jak dla mnie trudnym do rozwiązania - z nadzieją na uzyskanie odpowiedzi :). Otóż napotkałem na problem dotyczący parowania urządzeń aqara z bramką Mi Smart Home Hub. Każdorazowa próba sparowania kostki aqara z w/w bramką kończy się komunikatem (widocznym po wyszukaniu kostki w aplikacji Xiaomi Home i próbie połączenia jej z bramką) o treści: "urządzenia nie są zgodne". Czy bramka Xiaomi jest "kompatybilna" z urządzeniami Aqara - jak zapewnia wielu - czy jednak nie? W czym tkwi problem?. Z góry dzięki za podpowiedź

  •  
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...

    Podpinam się pod temat. Mam hub v3 wersja europejska i zaczynam kupować różne czujniki. Chciałem kupić (jesscze nie kupilem) czujnik wibracji aqara i przycisk bezprzewodowy aqara. Z ciekawości wszedłem do aplikacji żeby spróbować, czy da się sparować w ogóle te urządzenia, bo na liście urządzeń widnieją, ale moja bramka jest szara i napis urządzenie nie jest zgodne. Chcecie mi powiedzieć, że pomimo tego napisu, jak kliknę trzy razy w przycisk na bo hubie, to mimo wszystko będzie się dalo sparować?

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 rok później...
    W dniu 13.11.2022 o 14:25, PaganSpirit napisał:

    Wiem że odgrzewane temat ale mam wyzwanie z połączeniem Aqara Cube z Xiaomi Hub v.3. 

    3 x klik nie pomaga - nie wykrywa urządzenia pomimo resetu. 

    Będę wdzięczny za sugestie :)

    Po pierwsze sprawdź baterię w kostce

    Po drugie wybierz z wyszukiwarki bramki jakiejkolwiek urządzenie, często 3 klik sprawia problem ?

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...