Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Krokomierz nie nalicza krokow czasem

Recommended Posts

Witam, mam wrazenie ze moj krokomierz blokuje sie co jakis czas. Generalnie nalicza kroki "na zywo" ale czasem nie nalicza i po jakis czasie  dodaje 30-50  ale znacznie mniej niz zrobilem w rzeczywistosci. Macie taki problem? Mozna to jakos naprawic albo przekonfigurowac?

• 1 month later...
  • Developer

jeśli macie ROM 2.3.4.0 lub Romy bazujące na nim to niestety czasami taj jest, aczkolwiek u mnie ten problem nie występuje, wcześniej raz miałem takie podejrzenia ale wróciłem do Romu 2.3.2.8 i wynik był taki sam, więc raczej u mnie jest ok

12 godzin temu, Kaudii napisał:

jeśli macie ROM 2.3.4.0 lub Romy bazujące na nim to niestety czasami taj jest, aczkolwiek u mnie ten problem nie występuje, wcześniej raz miałem takie podejrzenia ale wróciłem do Romu 2.3.2.8 i wynik był taki sam, więc raczej u mnie jest ok

kupiłem już z romem 2.3.4.0. Czyli albo wgrać starszy ROM albo czekać na nowsze i liczyć na to, że tam już będzie to poprawione?

• 4 weeks later...

Dokładnie zaobserwowałem to samo u siebie, liczy kroki natomist nie robi tego na bierząco tylko wartości zmieniają się co ok 50 kroków.

Wersja firmware PL 2.0.1 by Kaudii.

Jakieś sugestie propozycje co zmienić/ustawić aby zliczał je na bierząco? Czy poprostu ten typ tak ma?

Dziękuje pozdrawiam

• 1 month later...
  • Developer

Oczywiście, że źle zlicza, a jeszcze problemy z synchronizacją ze starszymi wersjami aplikacji Amazfit oraz MiFit, dlatego na daną chwilę nie ma nowszej wersji z PL , bo obecna wersja softu praktycznie nic nie zmienia względem poprzednika, niby miało być lepiej ale jakoś nie wyszło .

• 1 year later...

Witam.

Jestem tu nowy za wszelkie wpadki z góry przepraszam. Od maja posiadam Amazfit-a Stratos 2 z plusem kupiony w polskiej dystrybucji. Do niedzielnego spaceru sprawował się znakomicie na moim amatorskim poziomie. Teraz się zbiesił i kroki nalicza jak mu się podoba. Wykluczam możliwość złudzenia na podstawie wcześniejszych spacerów, dystans ok 14 km normalnie to ok 17000 kroków a ostatnio naliczył ledwie 1546. Zawsze były problemy z synchronizacja podczas spaceru, take wartości jak tętno itp cały czas były "trwa uwierzytelnianie". Trochę na przyczynę tych błędów naprowadza mnie lektura wpisów na tym forum. Aktualizował się ostatnio  ponieważ pojawiały się na wyświetlaczu "że teraz mogę na bieżąco kontrolować postępy w treningach" ,moja wersja ROM-u 2.3.10.5. Jak mam to interpretować, jest to jakieś uszkodzenie mechaniczne, softu, albo coś trzeciego. Proszę pomóżcie

• 7 months later...

Hej, mam stratosa 2 już od roku

Generalnie spoko ale w kwestii krokomierza

Co jakiś czas (teraz częściej) mi zawiesza i bardzo zaniża kroki. To chyba raczej usterka softu bo po resecie do fabrycznych przez jakiś czas jest ok a później znów po jakimś czasie po całym dniu mam np 2000 choć chodzę średnio 12-13k 

Myślicie że powinienem to naprawiać gwarancyjnie?